Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #ciekawostkipilkarskie #trzecialiga #groundhopping ]

W piątek wybrałem się na mecz ostatniej kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej MKS Kutno - Legionovia Legionowo. Do Kutna przyjechał lider, a zarazem drugoligowiec. Mecz rozpoczął się od wykonania szpalera dla gości. Bardzo fajny gest. Na konferencji pomeczowej trener gości był pod wrażeniem tego gestu, powiedział też m.in. że u nich w klubie mało osób im pogratulowało sukcesu. Dziwnie tam mają.

Goście przyjechali do Kutna w rezerwowym składzie. Pomimo tego gra drużyny z Legionowa w pierwszej połowie wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie. Grali oni systemem 3-4-3. Co nie często zdarza się w polskiej lidze. Pewnie w obronie, dobrze w ataku. Kutno bez polotu, bez charyzmy, widać, że im nic nie wychodziło.

Na trybunach grupka ok. 20 młodych kibiców MKSu. Dopingowali przez całe 90 minut. W pewnym momencie ktoś od nich przestał śpiewać i patrzył na mecz, reakcja była szybka "Śpiewasz z nami albo się patrzysz na mecz. Jak wpadnie bramka to i tak będziesz słyszał" :) Doszło też do starcia z ochroniarzami. #!$%@? się do nich, że używali wulgaryzmów w rozmowie nie w przyśpiewkach. Zdjęcie poniżej dobrze to obrazuje.

Na trybunach zauważyłem scouta - pewnie nie był on z Legii :) Pojawił się również napastnik Zagłębia Sosnowiec, Rafał Jankowski. Były MKSiak.

Dla zainteresowanych: Zdjęcia z meczu. Bramki. Pierwsza bramka z wolnego to było coś!
Pobierz c.....s - [ #pilkanozna #ciekawostkipilkarskie #trzecialiga #groundhopping ]

W piąte...
źródło: comment_vn2XNbT3cCAR4BZPzn3mBQ09EHJeAemD.jpg
  • 1