Wpis z mikrobloga

#rio2016 jestem janusz biegow, ale #!$%@? jak mozna np miec najlepszy czas powiedzmy 1:53 a nagle jest bieg taki ze wygrywa czas 1:59 a ty przybiegasz jeszcze z 5s pozniej? jak mozna na IO biegac tak wolno? #!$%@? ze wolno prowadzony bieg itd, to jak wolno to w koncowce #!$%@? i powinno sie zawsze biec w przyblizonym czasie nie? a nie biegasz raz 1:55 raz 2:10
  • 14
@adrians92: @Maciek_14: bieg swoim rytmem trenowany codziennie nie jest prosty? jest cos prostszego w ogole? nie mowie o wygrywaniu, tylko biegniesz tyle ile potrafisz i #!$%@? jak sie toczy bieg. Ale widze ekspert powie "szkoda szczepic ryja" i zadowolony z madrosci xD
@xza: nie ma porownania. tutaj sytuacja zawsze jest ta sama, masz iles metrow do przebiegniecia, lekkoatletyka ma najbardziej powtarzalne sporty, bo tam masz jedno #!$%@? zadanie, biegnij, rzuc czy skocz i to robisz nie ma w tym filozofii zadnej
@Perlo dodatkowo polecam wywiad Adama kszczota dla sport.pl przed igrzyskami. Opowiada tam o bieganiu "na kogoś" i tego typu niuansach. A jakbys jeszcze miał mało wiedzy to zapraszam na priv, bo trochę tej dyscypliny liznalem.
@Maciek_14: wiesz co specjalistycznej wiedzy mi nie trzeba, chcialem po prostu wiedziec skad te roznice czasowe bo dla laika jest tak jak pisalem "umiesz pobiec na pustym torze na 1:50 to bedziesz biegac w tej okolicy a nie 2:05". Przeczytalem to co dalesz, szczegolnie to ze strategiami i pozycjami w wyscigu i jestem ciut madrzejszy. Dzieki za normalne podejscie do tematu a nie "szkoda strzepic ryja". Faktycznie nie zauwazylem ze takich