Wpis z mikrobloga

@lawicko: To jest wstępna wersja i @TheSznikers dopiero przedstawi tę propozycję firmie Playseat. Po prostu obawiam się, że jeśli damy to im do zrobienia to będzie brzydko. Generalnie zamierzenie jest takie, żeby to co widać na screenie zostało, a kolorek pomarańczowy będzie można sobie zmienić i może jakieś dodatki. Z zastrzeżeniem, żeby nie pojawiały się tam inne loga. Przynajmniej ja to tak rozumiem, zobaczymy jak będzie wyglądała umowa
  • Odpowiedz
@RealAKP: Jak Kriss to pomalował to ja nie wiem, szacun. Otworzyłem plik ze skinem tego auta i wszystko jest tam rozwalone bez ładu i składu, nie to co dallara ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@RealAKP: Bardzo mi się podoba. Moja propozycja, żeby napis z nad tylnego koła przenieść na bok z włókna węglowego i powiększyć, tak żeby zaczynał się nad kołem i kończył przy numerku.
  • Odpowiedz
@RealAKP: śliczne są :'3 Ty będziesz robił dla każdego, czy każdy w swoim zakresie ze wzoru? No i też mam propozycję: żeby pod lusterko każdy wcisnął (jak chce) swoje jakieś logo. Jak coś to ja zamawiam kolor purpury i nr 26 ;]
  • Odpowiedz