Wpis z mikrobloga

O #!$%@? właśnie po 30 minutach walki prób i błędów zabiłem katakana mając 12 lvl. Na poziomie Krew Pot i łzy.
Ciężki był #!$%@?, ale taktyka Quen+atak+odwrót poskutkowała.
W nagrodę dostałem Deargdeitha. ( ͡° ͜ʖ ͡°) z mocnymi bonusami.
#wiedzmin3
  • 8
@nicky_santoro: jeśli jesteś fanem książek i brakuje ci systemu alchemii w którym rzeczywiście musisz coś robić, to myślę że możesz śmiało próbować. W przeciwnym wypadku polecałbym na drugi raz, bo zmienia całkowicie grę.
@Tyrfen: tak myślałem aby to wgrać na drugie podejście Wiedźmina jak przejdę. Na razie mam same mody które polepszają już świetną grafikę.

Z ciekawości - w grze wszystko PL, czy po angielsku jest część rzeczy (z moda)? Nic mnie tak nie wkurza w trakcie grania jak dwujęzyczna gra.

@Atexor: z tego co zauważyłem opcje moda są po angielsku (można dostosować praktycznie wszystko co ten mod zmienia, od włączenia/wyłączenia animacji picia eliksirów, przez czas ich działania po zużycie wytrzymałości przy atakach/unikach itp) skille i niektóre składniki/eliksiry. Nie bardzo zwracam na to uwagę, a nie mam niestety dostępu do swojego kompa żeby dokładnie powiedzieć.
@Tyrfen: animacja picia eliksirów... Hmmm... Czyli ten mod trochę jak mod FCR z Wiedźmina 2 (za którym akurat niezbyt przepadałem). A dam mu szansę potem. Dzięki :)