Wpis z mikrobloga

Mirki, kiedyś na Mirko @MrFafik wrzucał swoje codzienne relacje z pracy jako kierowca autobusu, w jednym z wpisów pisał o podziękowaniu za przepuszczenie go. Pamiętam, że ktoś dodał wtedy komentarz z filmikiem (albo to on sam), w którym kierowca autobusu dziękował tzw. choinką - czyli "zabawą światłami". Za Chiny nie mogę znaleźć ani tego wpisu, ani filmiku. Zależy mi na filmiku, poratujecie? #kierowcaautobusu #szczecinskidrajwer (Przepraszam za użycie prywatnego tagu).
  • 9
@11mariom: Prawy lewy prawy to taki standard, przynajmniej dla zawodowych kierowców. Tam było praktycznie wszystko i fantastycznie to wyglądało. Mam w oczach ten filmik, a na youtube pustka w tym temacie :/
@sezan: to wiem o co chodzi, ale w formie filmiku to ja chyba tego nie widziałem :D Na żywo na pewno, ale filmu nie kojarzę, a sam na gopro raczej nie mam (tedy w sumie chyba jeszcze nie miałem kamerki)
@11mariom: Nazwa filmu chyba w ogóle nie miała w sobie słów kluczowych, tylko tytuł był, taki jaki nadała kamerka czyli jakieś przypadkowe litery i data :/ Więc praktycznie nie możliwy do znalezienia (,)