Wpis z mikrobloga

Siemano Mirasy - #tonaszydery
Do wygrania:
1 miejsce - gra Loża Szyderców
2 miejsce - Dodatek do Loży +
3 miejsce - [Dodatek do Loży] +
oraz kilka kubków które rozlosujemy wśród reszty uczestników
+ - uczestnik sam wybierze dodatek :)

#tonaszydery wraca z tymi samymi zasadami co ostatnio. Czyli plusy mireczków będą głosami, a punkty będą przydzielane w zależności od zajętego miejsca.
Tzn:
1 miejsce - 10 pkt
2 miejsce - 9 pkt
3 miejsce - 8 pkt
Itd. do 10 miejsca.

Po każdym dniu punkty będą podliczane i publikowane pod tagiem #tonaszyderywyniki tak aby nie zaśmiecać głównego tagu.
W przypadku takiej samej ilości plusów pierwszeństwo ma osoba, która wrzuciła odpowiedź jako pierwsza. Można dodawać dowolną ilość odpowiedzi, najlepiej punktowana będzie brana pod uwagę. Przy każdej zabawie, ja jako sędzia, daję 5 dodatkowych punktów
(plusów) za moim zdaniem najlepszą szyderę.

#lozaszydercow #tonaszydery #heheszki #grybezpradu #konkurs #glupiewykopowezabawy
loza_szydercow - Siemano Mirasy - #tonaszydery
Do wygrania:
1 miejsce - gra Loża Sz...

źródło: comment_q8q5wzZhrVZmcbIladp9pePPhQG08Y7T.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
#!$%@? mać jaka hipokryzja.
Co drugi wpis na mirko w temacie o muslimach to by #!$%@?ć wszystkich łącznie z dziećmi a tu #!$%@? obrońcy moralności się znaleźli.
Jeśli już się z czegoś śmiać to ze wszystkiego a nie stawiać sobie jakieś granice i udawać że wciąż jest się dobrym człowiekiem.
  • Odpowiedz
ale beka z wykopków XD maksymalna hipokryzja, hur durrrr , to nie jestsmieszne11!!!! nie rzycze sobie!1!!! xD a cisniecie po "ciapakach" i innych codzien to juz jest kompletnie okej xD
  • Odpowiedz
Podwójne standardy wykopu :D śmianie się z downów (moderacja.jpg), papieża (ruchał małe dzieci), ataków terrorystycznych to jest spoko.
Ogarnijcie się
Nikt na serio nie śmieje się z głodujących dzieci. Ale #czarnyhumor jest okej
  • Odpowiedz
@loza__szydercow:

Gdybyśmy chcieli sobie ładnie zareagować na negatywny PR, to prędzej byśmy zrobili nowy wpis z tym przelewem. Zresztą co ja będę tłumaczył jak i tak nie dotrze :)


Znaczy tak przypadkiem wkleiłeś zdjątko w którym przelewasz 50 zł i to jest zupełnie niezwiązane z tematem?
Nie no. Mnie przekonałeś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz