Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ziomalek, które stosują/stosowały tabletki antykoncepcyjne: odczułyście jakieś efekty uboczne? przytyłyście? polecacie/nie polecacie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: jak brałam cileste głowa #!$%@?ła mnie niesamowicie, wytrzymałam tylko miesiąc na tych tabletkach; na tabletkach yaz (nie wiem czy nadal w sprzedaży) plamienia; na jeanine nic mi nie było; na żadnych ani nie tyłam, ani nie chudłam, jedyne skutki uboczne to te które wymieniłam
Alaa: Ja się b.dobrze czułam po tabletkach, nie przytyłam, ładna cera, lepszy nastrój. Wszystko na plus. Musiałam przestać brać przez problemy z żyłami (niestety jestem dosyć mało aktywna osobą + w mojej rodzinie praktycznie każdy ma żylaki). Aaa jeszcze jeden minusik, po jakimś 1,5 roku od rozpoczęcia brania spadło mi libido i to też zadecydowało o powrocie do kondomów. Brałam Novynette, ale teraz mają chyba inną nazwę.

To jest anonimowy komentarz.
Monia: Biorę vibin mini, wcześniej brałam vibin- wszystko super, praktycznie żadnych skutków ubocznych :) vibin mini ma mniejszą dawkę hormonów, zmieniła mi lekarka bo wyszły mi takie niegroźne, małe, białe placki na rękach i nieestetycznie wyglądały jak sie opalilam :)

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling