Wpis z mikrobloga

Pojawił się ostatnio wpis dotyczący enneagramu, pod którym w wielu komentarzach pojawiło się, że to marny test, nic nie sprawdza etc. Moim zdaniem MBTI jest bardzo dokładne, więc chętnie sprawdzę jakie profile są najczęstsze wśród mirków.
Załączam test w języku polskim i ankietkę (ograniczoną do 10 pozycji, więc niektóre typy musiały zostać wrzucony do worka "inne")
https://www.16personalities.com/pl/darmowy-test-osobowosci
#psychologia #ankieta

Jaki masz profil MBTI?

  • ENTP 7.9% (7)
  • ENTJ 4.5% (4)
  • INTP 18.0% (16)
  • INTJ 16.9% (15)
  • INFJ 6.7% (6)
  • INFP 10.1% (9)
  • ISTJ 5.6% (5)
  • ISFJ 4.5% (4)
  • ISTP 12.4% (11)
  • Inny 13.5% (12)

Oddanych głosów: 89

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@RoidansleChateau: Ja jestem INFP. Niby opis bardzo dokładnie do mnie pasuje, ale jakiś czas temu postanowiłem się upewnić przez porobienie testów na innych stronach... ale mi się nie chce ;d
  • Odpowiedz
@Poczmistrz_z_Tczewa: z drugiej strony każdy test psychologiczny można tak ocenić. Ba, psycholodzy wypełniające takie testy, wiedzą jak zaznaczać by wyszły odpowiednie wyniki. Niestety każdy test, który wypełniamy o nas jest naszym własnym postrzeganiem siebie. Może gdyby wypełnił go ktoś inny (żona, narzeczona, najlepszy przyjaciel) to wyniki byłyby bardziej odpowiednie.
  • Odpowiedz
@RoidansleChateau: Mi tam za każdym razem jak robię ten test wychodzi inny wynik więc nie biorę go na serio. Zawsze jest to jednak I S/N T J/P, w zależności od nastroju. Chyba ciężko mnie jednoznacznie sklasyfikować. Testy które sa rozwiązujesz z natury są nieobiektywne bo jest różnica między tym jaki jesteś a jak siebie postrzegasz.
  • Odpowiedz