Wpis z mikrobloga

Cześć.

Niedługo przeprowadzam się do Wrocławia w związku z nową pracą.
Mam tam jedną znajomą i pomyślałem że może tutaj znajdę jeszcze jakąś koleżankę.
Nie znam za dobrze miasta, także dobrze byłoby gdyby ktoś też mi je pokazał i o nim opowiedział.
Jak się nie dogadamy, będzie nam źle/nudno/itp, to po prostu powiemy sobie 'żegnam'.
Zaznaczam że mówię tu o kumplowaniu i nie jest to oferta matrymonialna. x)
Pewnie są dziewczyny które nie mają znajomych a chciałyby mieć lub nudzą się.

Chciałbym poznać najchętniej koleżankę, bo swobodniej / lepiej mi się rozmawia z dziewczynami.
Dobrze byłoby gdyby to była osoba z potrzebą taką jak ja, czyli z potrzebą wypełnienia wolnego czasu po pracy jakoś.

A teraz konkretnie - osoby które:
- mają 19-26 lat,
- pracują i nie mają kiedy wyjść na piwo do pubu lub na spacer, bardziej spacer,
- dbają o siebie, szczególnie o higienę i schludny ubiór,
- nie udają kogoś kim nie są,
- są błyskotliwe,
- mają dystans do siebie i do innych,
- nie są pozerami tj. nie powiedzą mi na pierwszym spotkaniu że są weganami lub prawnikami oczekując uwielbienia.

Po prostu oczekuję koleżanki która też się nudzi, może też jest nowa w tym mieście - to by było idealnie.
Póki co nie wiem co będę robił po pracy - samotne spacery są dość przytłaczające.

No, także tego, mam nadzieję że ktoś się odezwie. : )

Sypnę tagami, cobyście mnie usłyszeli..

#wroclaw #kolezanki #podrywajzwykopem #tfwnobf #tfwnogf
  • 16
  • Odpowiedz
@irytacjaniebosklonu:

tagi dałem żeby jak najwięcej osób odpisało weźcie nie spamujcie mi, ja serio nikogo tam nie znam oprócz jednej koleżanki

@Perfidny:

jakbym chciał zaruchac to bym nie pisal tylko dobrze sie ubral i poszedl na dyskoteke, ale ja nie z tych
  • Odpowiedz