Wpis z mikrobloga

@LordOfTheBananas: prędzej chłodzenia w ogóle nie nałożyli xD @noobiampro: przecież przy tej temperaturze powinien ci się komputer wyłączać/resetować i throttlować, dzieją się takie rzeczy ? czym sprawdzasz tą temperaturę ? pobierz prawilne hwinfo albo core temp
@noobiampro: u mnie msi afterburner nie pokazuje, tylko hwinfo przekazuje temperature do OSD, to inne oprogramowanie musi ci przekazywać tą temperaturę na OSD, pobierz hwinfo lub core temp i sprawdź w nich
@noobiampro: Długo nie pociągnie przy takiej temperaturze.
Miałem raz GPU radeona 5770 od XFX jak grałem rozgrzewał się do 120 stopni!!! XD Poczytałem i podobno niektóre egzemplarze tak miały. Gdzieś po roku spaliła mi się płyta główna, resztę kompa sprzedałem na części.
Po 3 miesiącach zadzwonił do mnie gość że mu się spaliła karta którą ode mnie kupił ( )
@noobiampro: nie wiem, problem w tym że już teraz powinieneś mieć problemy, może padnięty sensor być w procesorze także jeśli jest to nowy sprzęt to oddwaj to na gwarancje bo nie powinno być zdecydowanie takich temperatur, rozłóż pc i sprawdź radiator, przy 100 stopniach na procesorze nie powinno się go dawać dotykać
@noobiampro: nie obudowa, omg, rozkręć komputer i sprawdź radiator od procesora po prostu, ewentualnie jak masz jakieś wentylatory na górze obudowy to powinny wypuszczać gorące bardzo powietrze