Wpis z mikrobloga

Dlaczego na komputerze nie widzę plików w jednym z folderów na dysku zewnętrznym? Pliki oczywiście istnieją, bo po podłączeniu przez USB jest do nich dostęp, tak samo przez sieć z telefonów jak i z drugiego komputera. Stało się to nagle, bo wcześniej nie było problemu. Ktoś coś? #komputery #siec #windows #win7
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@steemm: wątpię, antywirus żadnej informacji na ten temat mi nie dał. Działało i stało się to nagle, robiłem porządek z tymi folderami, przenosilem itd, i nagle folder zrobił się "pusty". Wcześniej ten folder miałem zdublowany. Jeden nazywał się filmy, drugi Filmy. I gdy przeniosłem coś do jednego,w drugim też się pojawiało, ale zajmowało miejsce tylko "raz" bo inaczej by się nie zmieściło na dysku.
  • Odpowiedz
@Wapniak: @steemm: problem rozwiązany. Tak jak mówiłem, te zdublowane foldery miały na to wpływ. Wchodząc w folder filmy i biorąc wstecz, zaznaczony był folder Filmy, wchodząc w folder Filmy i biorąc wstecz, zaznaczony był folder Filmy. I nawet data utworzenia folderów była różna, Filmy były utworzony dawno, filmy kilka dni temu. Usunąłem folder filmy i w folderze Filmy wszystko wróciło do normy. Dziwne, ale działa.
  • Odpowiedz