Wpis z mikrobloga

Ale kisne z mirków spod znaku #swoboda biedni myślą że jest #gownoburza o tą dziewczynę a tak naprawdę chodzi o nich - piwniczno-stulejarską wersję Januszy aka kibice Adasia Małysza, ogarnijcie się bo wam życie ucieka, taka dziewczyna jak Ewa nie pogadałaby z wami nawet 5 minut bo jedyne co macie do zaproponowania to swoją kolekcję #furry i jej zdjęć w folderze grafika które to namietnie wrzucacie na mirko
#rio2016 #stulejacontent
Pobierz lexasu - Ale kisne z mirków spod znaku #swoboda biedni myślą że jest #gownoburza o tą...
źródło: comment_v38s31boC8WvXvQxa7T8ipZTbPHljKtd.jpg
  • 17
iwniczno-stulejarską wersję Januszy aka kibice Adasia Małysza, ogarnijcie się bo wam życie w ucieka a taka dziewczyna jak Ewa nie


@lexasu: Łamie to przyjęte normy - stąd hejt. Tak samo kobiety reagowałyby na wybiedzonego suchoklatesa - faceta.
Sam nic do niej nie mam, jednak dziwnie bym się czuł gdyby kobieta miała taki sam biceps jak ja, tak pewnie ona by się dziwnie czuła gdybym się malował.

Z drugiej strony - poświęciła
@SickOfIt: no przecież wyraznie jest napisane że tu nie chodzi o Ewę tylko o tych napaleńców przed komputerami brandzlujących się do jej zdjęć, Janusze mają swojego Małysza, stuleje z wykopu Ewę, nie wiem jak to można łatwiej napisać
@LORD_ENKI: no jak zaglądam w historię to widze że ty się brandzlujesz tematem notorycznie a nie że przyłąpałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lexasu: od #furry się #!$%@?. Znasz ludzi z fandomu osobiście? Nie? To się zamknij.

Wiele osób pod #furry to dobrze wykształceni i inteligentni ludzie, a to że jakiś pajac się podczepi bo coś mu się wydaje to od razu taki buc jak ty to łyka i przykleja łatkę...
stulejarską wersję Januszy aka kibice Adasia Małysza,


@lexasu: tu bym się nie zgodził, kibice Małysza i skoków to akurat lubili takie swojskie odzywki jak Swoboda czy Żyła, Małysz też zbyt elokwentny nie był. To wypływa stulejarska moc piwniczaków sprzed komputerów, specjalistów w branży IT i gamingu