Wpis z mikrobloga

  • 950
#szczecin #czestochowa #pielgrzymka #gorzkiezale
Może przypadkiem przeczyta to ktoś z wchodzącej właśnie pielgrzymki szczecińskiej- śpiewanie z nagłośnieniem przed szóstą rano w sobotę jest skrajnie nieuprzejme, przeszkadza w życiu i nie sprawi, że Matka Boska Was usłyszy wyraźniej.
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 5
@vasil w otoczeniu pielgrzymek nie ma żadnej policji, zabezpieczona jest Jasna Góra i okolice. Poza tym, nikt na to nie reaguje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 27
@Karoleer ja generalnie lubię pielgrzymki i nie mam zamiaru nikogo fizycznie atakować. Chciałbym tylko, żeby pielgrzymki lubiły mnie i tak nie hałasowały :-)
  • Odpowiedz
@jrs2 nie przemowisz, dlugo próbowałem po dobroci - najgorsze, ze oni chodza obstawieni policja. Wielka szkoda, bo ilosc #!$%@? mieszkancow znacznie przewyzsza ilosc katoli i problem by się sam rozwiazal w pare minut...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Karoleer jakoś nie zaobserwowałem ani wzmocnionych sił policyjnych na przedmieściach ani szczególnej agresji mieszkańców...
EDIT
Jak byłem młodszy, to puszczałem im Slayera z auta. Chwilowo działało :-)
  • Odpowiedz
@jrs2 zalezy jak to u Ciebie wyglada. U mnie byl okres ze patola spacerowala z naglosnieniem przez 4 miesiace w co druga sobote. Praktycznie centrum Wrocławia, robili sobie kilkanascie kolek miedzy blokami a potem szli do kosciola dalej drzec japy. Jestem spokojnym czlowiekiem, ale tez mam swoje granice...
  • Odpowiedz