Wpis z mikrobloga

#etc #kryptowaluty
Zadałem trochę pytań dotyczących bezpieczeństwa portfela ETC:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1559630.msg15897831#msg15897831

ale jeśli znacie Mirasy odpowiedzi na te pytania,to podzielcie się nimi.

Dla nie znających angielskiego:
1. Czy wystarczy zabezpieczyć kopię pliku UTC z katalogu "keystore" oraz kluczy prywatny?

2.W jaki sposób w portfelu ETC zaimportować klucz prywatny jeśli taki posiadam,a jednocześnie
nie posiadam pliku UTC?Jeśli tak to bardzo proszę o instrukcję jak zaimportować taki klucz,najlepiej offline.

3.Czy w przypadku gdy haker ukradł by mi plik UTC czy łatwo jest odszyfrować taki plik i ukraść moje ETC?
No i moje pytanie podstawowe.Czy Waszym zdaniem kurs ETC ma szansę pobić obecny kurs ETH?
  • 41
Nikt poza BTCExpertem nie używał określenia ETHfiat ... zdemaskowałeś się i jak zwykle kręcisz!


@spekula: To się zdziwisz.ETH fiat jest tutaj na #kryptowaluty używany od dawna dawna,mało tego również na forach anglojęzycznych jest używany.Serio,ja nie jestem Pepcio i nie mam zamiaru nic tutaj udowadniać.
Jesteś niesamowity, trzeba to przyznać..

Pewnie siedzisz w domu i zachodzisz w głowę - jak? jak oni znowu mnie nakryli?! Lepiej zrób kilka kont na zapas już, to następnym razem przynajmniej nie wyskoczysz jako zielonka..


@blacktyg3r: ???Zadziwiacie mnie.Macie chyba jakąś obsesję na temat tego kolesia Pepcia.
Nawet ikonkę sobie wybrał taką bycia w ukryciu ... ale beka z typa :D.


@spekula: Beka,to z Ciebie jest,że masz jakieś prywatne obsesje.Nie jestem Pepcio i nigdy nim nie byłem.A Wy to sobie tam możecie myśleć co tam chcecie.