Wpis z mikrobloga

@pavel999: jak szukasz w przystępnej cenie na szybko to wpisujesz na iszopie
ew. znajdujesz sklep onlinowy gdzie jest w miarę tanio i szukasz na forum gier planszowych kogoś kto ma zniżki do tego sklepu by ci kupił, albo wchodzisz na fb na BAZAR i masz nadzieję na fajnę ofertę
a potem wyleciał ze stołu i półki na rzecz lepszych kooperacji

@Jednobrewy: tak to zabrzmiało jakby było oczywistym, że jest wiele lepszych kooperacji, a tymczasem Robinson pomimo ostrych zmian w top BGG ciągle jest w 20, jedyna kooperacja lepiej oceniana to Pandemic Legacy, jakie są więc według ciebie lepsze koopy?
@antros: Wyrwane z kontekstu, chwile wcześniej napisałem, że jest bardzo dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°) U mnie został wyparty przez Eldirtch Horror oraz Pathfinder Adventure Card Game. Pandemia Legacy wciąż się kurzy nieotwarta na półce, ale jakoś nie sądzę, by mnie wciągnęła należycie podobnie jak nie uważam jej za godne pierwsze miejsce na BBG, głównie tego względu, że zwykład Pandemia jest mocno średnia
@pavel999 Pandemic jest najczęściej polecaną kooperacją, ale bardzo podobny, a chyba nawet trochę lepszy (i zdecydowanie tańszy) jest Ognisty Podmuch, polecam (podobnie jak Trzewik, autor Robinsona)