Wpis z mikrobloga

Polecę klasykiem:
No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
@Minieri nigdy nie wplacilem, wyjalem kilka stowek...ale mielenie mikro nie pasjonuje. Hajs dobrze motywuje ale gdy go ladnie widac. A to sa owoce, a nie fundamenty.

@Strupol Dzieki qmplu. Poczytam to sobie kilka razy...

Moze wejdę na PS i popatrze na ludzkie wykresy. Zawsze najbardziej motywowaly mnie blogi osob ktore zaczely wtedy co ja - i regowały juz na mid, a ja dalej na micro.
@Chaczins: też mam takie zrywy co jakiś czas. Mnie bardziej motywują jakieś promocje niż bezpośredni hajs z gry. Sporo funu daje też jak się czegoś nowego nauczę i to skutkuje w grze.
@Chaczins jak chcesz byc najlepszy to powinienes grac codziennie. No chyba, ze lubisz pooatrzec aobie na karty i #!$%@? ze przegrywasz majac 90 % prawdopodobienstwa na wygrana.