Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #animeart [ #tondebuurin #buurin ]
Zwycięzcą wczorajszego drobnego konkursu intelektualnego zostaje...
()*:・✧ @erse: ✧・: *()... poprzez walkowera całej reszty RAS'ów

Na postawione zadanie odpowiedzi na pytanie: "Jakie jest wg. ciebie, najpiękniejsze słowo skierowane do dziewczyny?"
Odpowiedział:

Dobra świnia z Ciebie

Odpowiedź została nagrodzona 9 głosami: @BlackReven, @blntgr, @Flamingokek, @Jarzyna, @jigen, @nocozrobisznicniezrobisz, @Pewpewpew, @Scabies, @xoracy

Nagroda jury sędziowskiego to ten śliczny obrazek nawiązujący do tematyki odpowiedzi.
Jury wie, że to mało, ale jest pod wrażeniem. Jesteś kochany przez kobiety, wiesz jak z nimi rozmawiać, panie lgną do ciebie czując się spełnione i dowartościowane. W porównaniu do reszty RAS,a jesteś mistrzem elokwencji... wszyscy tobie zazdrościmy jako piwniczaki bez "drugich połówek". Tak trzymaj.

Z ogłoszeń drobnych.

Pobierz FlaszGordon - #randomanimeshit #animeart [ #tondebuurin #buurin ]
Zwycięzcą wczorajs...
źródło: comment_uevWQiWlrohGY9GuuhcoRFSojuMza0AC.jpg
  • 17
@FlaszGordon: jak dla mnie niska frekwencja wynikała z tego, że (tak jest np. w moim przypadku) trochę ciężko podejść do tematu w sposób poważny, w dodatku nie mając punktu odniesienia w postaci konkretnej osoby, jak i konkretnego miejsca i czasu.
@Jarzyna: Mam doświadczenie, byłem na czterech różnych forach na których dodanie czata efektywnie zabiło forum
Fora o pierdołach mają taką zaletę że zawsze można nadrobić ile się chce i jak się chce
A na czatach tylko przewinąć na ostatnie ~50 wpisów w górę
Zaangażowanie jest mniejsze
Efektywnie forum ORAZ czat umiera