Wpis z mikrobloga

@135piotr: Nie zachowałem paragonu z kantoru, ale sprzedawałem w Krakowie w kantorze w Galerii Krakowskiej przy Maku niedaleko dworca z dość dobrym kursem złotówki wymieniając je na forinty i za 300zł otrzymaliśmy 20 tys forintów, natomiast wymieniając taką samą kwotę na Węgrzech w pierwszym lepszym kantorze (nie przeglądaliśmy więcej bo nie było czasu), otrzymaliśmy 700 forintów więcej, a więc 11zł różnicy przy kwocie 300zł - może to niewiele, ale jestem
  • Odpowiedz
@HyperX: wychodzi w takim wypadku skup 1 zł za jakies 72,50 forinta, w Rzeszowie za 1 zł moge kupić 70,5 forinta. Czyli coś tam rzeczywiście się opyla !

Pytałem bo trudno na sieci znaleźć jakiś ichniejszy kantor z cenami. A widziałem też i gdzies 65 forintów za złotówkę, czyli się by nie opłacało.

W Rzeszowie forintów jak mrówków w kantorach - dużo ludzi tam jeździ bo blisko :)
  • Odpowiedz
@HyperX: no niestety

ale w Hajduszoboszlo w najlepszej opcji dawali 67 forintów za złotówkę. co daje kurs prawie 0,015

W Polsce kupowałem po 0,0142 więc wg mnie mit obalony - nie opłaca się wymieniać kasy na węgrzech

:)
  • Odpowiedz