Wpis z mikrobloga

Gdy niebieski wykopek napisze coś głupiego (w opinii innego wykopka )

Usuń konto

Lowqualityzarzutka


Gdy różowy wykopek napisze coś głupiego (w opinii innego wykopka)

jak zawsze widać #logikarozowychpaskow motzno...

Usuń konto ale najpierw zrób pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo lepiej gonewild ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

heh no typowy #rozowypasek no #bekazrozowychpaskow ale wybaczam, bo objętościowo macie mniejszy mózg i jesteście głupsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ZNACIE TAKIE LASKI...



#bekazniebieskichpaskow
  • 30
  • Odpowiedz
@Hilde_delaGruz: Już wyobrażam sobie jak różowe się organizują, wbijają pod głupi wpis niebieskiego i pojawia się ciąg ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak zawsze widać #logikaniebieskichpaskow motzno...

Usuń konto ale najpierw zrób pokazmorde ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo lepiej gonewild ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@Mordeusz wydaje mi się, że proporcje się stopniowo zmieniają i teraz jest coraz więcej zdroworozsądkowych normalnych mirków, a mniej typowych piwniczaków


Ale fakt faktem, znam dziewczyny które dla spokoju ustawiły sobie niebieski pasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Izabela_Wokulska to jest chyba najgłupszy argument na wszystko na tym portalu XD taki odpowiednik "facet to świnia" ( ),

@meleele i to nawet wtedy kiedy nie robi się jakiegoś typowo "atencyjnego " pokazmorde albo prowokującego wpisu xD
Zresztą nie dziwne, że znacznie mniej dziewczyn robi pokazmorde niż niebieskich, skoro taki wpis na bank trafi w gorące a przy okazji "koneserzy kobiecej urody" potrafią wytkną
  • Odpowiedz
@Hilde_delaGruz: Ja zostałam nazwana atencjuszką za wpisy na nocnej, które sa dokładnie takie same jak wpisy niebieskich, a także za rozmawianie z wykopkami na tsie. No ale są faceci którzy nienawidzą kobiet i musza im wszystko wytykać.
  • Odpowiedz
@meleele wlaśnie miałam to pisać. Cokolwiek nie napiszesz jest to dla atecji tylko i wyłącznie, wiec jestes atencjuszka. Nieważne że niebiescy spamują jeszcze gorzej. Im wolno.
  • Odpowiedz
@Izabela_Wokulska: Otóż to. Niebiescy zostaną nazwani ewentualnie rakami za spam, my już jestesmy atencjuszkami i szukamy poklasku u niebieskich. Największym paradoksem jest to, że jak już jest jakaś "atencjuszka" z krwi i kości która wstawiła swoje pokazmorde to atencje jej dają niebiescy i to oni ją plusują aż do gorących XD
  • Odpowiedz