Wpis z mikrobloga

@murd: @nigdyniemialemlepszegobrzucha:

Nie znam sie na dyscyplinach, ktore dominuja na IO, ale wydaje mi sie, ze ci polscy sportowcy sa w wiekszosci po prostu #!$%@?. Cos kojarze, ze kiedys plywacy zaczeli hurtowo bic rekordy Polski, wielkie nadzieje, a potem pojechali na MS czy cos i sie okazuje, ze te ich rekordy sa na poziomie polfinalu.

Wyzej dupy nie podskoczysz. Wiadomo, psychika sie liczy, ale jezeli musisz pobiec/poplynac tak, jak udalo
@Trae: Gralem w szkole w reprezentacjach w rozne dyscypliny + potem liga miedzylicealna. Polzawodowym poziomem bym tego nie nazwal, ale mimo wszystko sport znam nie tylko sprzed telewizora.

Pytasz, bo chcesz powiedziec, ze kazdy kto gral zna kogos z druzyny z silna psychika, o kim wiedziales, ze sie nie podda i mobilizowal tym cala druzyne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zdradzony_O_Swicie: Trenowałem prawie, że zawodowo jedną dyscyplinę, która ma indywidualną, jak i drużynową odmianę i po prostu wiem, jak dużą rolę w sukcesie odgrywa mocna psychika czy odpowiednie nastawienie. I wiem to nie tylko po sobie, ale także po doświadczeniach moich kolegów z klubu czy kadry - tych, którzy byli w moim wieku, jak i o wiele starszych, a ci już byli w ściśłej światowej czołówce.
A co do ogólnego tematu