Wpis z mikrobloga

@Fanfar: Mam buty adreanline i chyba tańszych z takich sklepowych nie bylo. Chcialem dlugie aby trzymamy kostkę. Sa dosyć fajne i dopasowane. Bardzo wygodne ale po przejściu 3 km pieszo robią się odciski. Nie sa do końca wyprofilowane. W sumie to malo ich uzywalem chodząc. Podczas jazdy super się sprawują.
@Fanfar Adrenaline przynajmniej sprawia wrażenie całkiem niezłych ciuchów, jeśli masz okazję, to sprawdź sobie firmową odzież 4biker, jako, że ciągle coś u nich biorę, to mierzyłem też i ich ciuchy, wydają mi się lepiej wyprofilowane niż adrenaline, w których czułem się trochę jak w worku, kolega jeździ już 3 sezon w 4bikerach i chwali tak samo jak ja swoje Heldy za 4x tyle :).
@Glenroy: ja mam dwie kurtki rebelhorna i po jednej ixona i helda. Held z tych trzech jest najlepiej wykonany, kurtka jest ze zintegrowaną membraną. Spodnie dobre zarówno rebelhorn jak i held, chociaż held słabiej osłania nerki i trzeba spinać z kurtką. 4bikerowe ciuchy sprawiaja wrażenie solidnych.
@Fanfar: Użytkuję dwu częściowe kombi od Adrenaline - za tą cenę. jakoś 1100-1200 zł to (stosunkowo do tych za 3-4 tys.) jest dobrze.
Trochę niedociągnięć projektowych, ale dobrze leży, spełnia swoje zadanie i już mnie raz uchronił.
@Fanfar: Może nie do końca, ale ja mam rękawice - model VRX

http://www.e-riders.pl/pl/akcesoriamotocyklowe/rekawice-adrenaline-vrx,6334.html

Mam je od 2010 i to są moje jedyne rękawice. Na jesień już trochę w nich zimno i wada dla mnie to to, że po dłuższej jeździe ta osłona na kostkach wbija mi się w kostki.

Przez te 6 lat to w sumie tylko rzepy poniżej nadgarstka przestały już trzymać i majta mi się to w jeździe. Zresztą
@danielosw: Mam w nich dokładnie to samo....pozacierałem sobie pięty od chodzenia. Mają taki usztywniacz w pięcie który źle pracuje na przejściu w miękką skórę i jest źle wyprofilowany. Wczoraj wsadziłem wkładki i zobaczę co teraz będzie.