Wpis z mikrobloga

#pomoc #charytatywnosc
Mireczki, wiem że mirko stoi od żebrów, ale chodzi tu o młodego człowieka, który jest moją rodziną, więc ośmielam się prosić. Poniżej przeklejam apel mojego brata, dziękuję za jakąkolwiek pomoc.

To jest Mikołaj.
Mikołaj jest przekochanym ananasem i jednocześnie bardzo bliskim mi smykiem, jestem jego ojcem chrzestnym.
Mikołaj uwielbia dinozaury (wie o nich wszystko, zawstydza nawet twórców Jurasic Park), klocki lego, zabawy w ciuciubabkę, a od ostatniej gwiazdki również wędkowanie.
Mikołaj około roku temu zaczął tracić wzrok...obecnie praktycznie w ogóle nie widzi, co jest bardzo trudną sytuacją zarówno dla niego jak i dla rodziny...
Mikołaj mimo wszystko bardzo dzielnie znosi zaistniałą sytuację, natomiast w celu potwierdzenia lub wykluczenia diagnozy ( zespół Stargardta) należy przeprowadzić prywatnie kosztowne badania genetyczne, czas jest kluczowy dla podjęciaodpowiedniej terapii. Dodatkowo Mikołaj od września rozpoczyna przygodę ze szkołą i potrzebuje specjalistycznego sprzętu,który pozwoli mu przyswajać wiedzę ( lupy, komputer dla niedowidzących dzieci, etc).
Bardzo proszę o wsparcie akcji charytatywnej organizowanej w celu pomocy temu dzielnemu chłopczykowi, który znalazł sięw traumatycznej sytuacji...

Każda kwota się liczy, poniżej dane do wpłat:

Odbiorca: Marcin i Justyna Bartczak

Nr konta: 12 1020 1592 0000 2102 0021 9709

z dopiskiem: "darowizna na leczenie Mikołaj Bartczak"

Z góry dziękuję..._
KartaSieciowa - #pomoc #charytatywnosc 
Mireczki, wiem że mirko stoi od żebrów, ale ...

źródło: comment_0q2DkMKQRPQdbE7gj3gl1m20Cn2PgJqG.jpg

Pobierz
  • 1