Wpis z mikrobloga

@rdy Mi zwykle naliczało jak utrzymywałem na liczniku 10km/h, ale przy tych wszystkich problemach z gpsem i sama aplikacją to różnica 2km/h mieści się pewnie w granicy błędu ;)
@rdy: A weź zrestartuj apkę. U mnie zawsze pomaga. No kurde nie uwierzę w to, że ze spaceru 4 km naliczyło 0,3 km, skoro mi jadąc 8,5 km autobusem miejskim zalicza jakieś 0,9 km. Ponadto gdzieś słyszałem, że apka zlicza to przy akcjach jakiś, zaliczenie pokestopa, złapanie pokemona itd.
@rdy Hehe, powiem więcej, mi najlepiej kilometry nabija z autobusu kiedy GPS wariuje. I to chyba najpeeniejszy sposób nabijania jajek, bo przy normalnym spacerowaniu mam podobnie jak Ty
@K_R_S @Drmscape @rdy
Opowiem wam o moich doswiadczeniach z wykluwaniem jajek.
Nie jest do konca tak, ze apka wysyla sygnal tylko przy akcjach, ja w okolicy nie mam ani pokestopow ani pokemonow a km sie naliczaja. To chyba dziala tak ze sygnal o zmianie pozycji wysylany jest co kilka minut i na tej podstawie ocenia przebyta odleglosc w linii prostej z punktu A do punktu B.
Jakis czas temu jechalem na rowerze
@K_R_S: Tak jak pisano, gps szaleje nieraz w tej grze. Mi ostatnio w drodze Gołdap -> Poznań ze 2 poki wykluło, a autkiem jechałem. Czasem, jestem w domu, patrzę, a gra mi skacze po okolicy i się pojawia komunikat, żeby kliknąć, że jestem pasażerem w aucie :P