Wpis z mikrobloga

@PanLogik: Uno: Bo lajki liczą się także z innych krajów, z internetu korzystają Rosjanie, Japończycy, Polacy i inne osoby, które nie pochodzą z USA. Jedna ze zmiennych nie uwzględniona w tym "logicznym" artykuliku. Sam mam Trumpa w polubionych na fejsie żeby zobaczyć co odj*bie, ale i tak bym głosował #garyjohnson2016
@PanLogik: Duo: Trump to gwiazda telewizji, Clinton nie, a to także istotna zmienna. Podobnie jak Kim Kardashian, ale to nie znaczy, że ludzie by na nią głosowali. Gdyby tak było Korwin już by miał większość w sejmie.
@Hegolp: Uno watpie zeby tak duza roznica wynikala z aktywnosci obywateli innych panstw niz USA.
Due Korwin ma wlasnie duze poparcie wsrod mlodych ludzi a co za tym idzie w internecie. U Trumpa wlasnie jest inaczej, dlatego wlasnie fakt jego lepszych liczb w social mediach jest ciekawy. Poza tym to ze ktos jest(lub byl) gwiazda telewizji nie musi miec przelozenia w internecie. Kardashianka intresuja sie zapewnie bardziej ludzie mlodzi niz starsi,
@PanLogik: Z tym, że tutaj jego międzynarodowa sława odgrywa istotny czynnik. Wystarczy popatrzeć ile wypoków wykopuje znaleziska z nim. Kilka osób nawet ZAŁOŻYŁO SPECJALNIE KONTA na tym serwisie i MANIPULOWAŁO GŁOSAMI aby znaleziska z nim znalazły się na głównej. Z Clinton nikt czegoś takiego nie odj*bał, być może w drugą stronę, czyli znalezisko które ją szkaluje, ale ja o tym nie słyszałem.
@Hegolp: Wykop to tylko maly polski portalik gdzie wiekszosc osob ma poglady prawicowe. My mowimy o FB,Twitter,Youtube. Tak jak pisalem:

watpie zeby tak duza roznica wynikala z aktywnosci obywateli innych panstw niz USA.