Wpis z mikrobloga

@gregoor3: kupuj z ibuygou bo jak ci się #!$%@? telefon tak jak mi to za naprawę zabulisz w #!$%@?, a tak masz ubezpieczenie i serwis we Wrocławiu, który zrobi to za darmo. ja zajebiście mocno cieszę się, że kupiłem właśnie od ibuygou bo wtyk usb padł po miesiącu i wymienili za darmo.
@kazzr: ja kupowałem niedawno Redmi 3 zwykły od GoldWaya właśnie. Miał wystawione 2 aukcje, tylko ta druga była z możliwością przesyłki do UE z przepakowaniem.
Czyli 100% bez Vatu. Ta przyjemność kosztowała ok 50 zł czyli 10% zamiast hipotetycznych 23%...
Szybko sprawnie przyszło.
@kazzr: A jak wygląda sytuacja softu przy zakupie z ibuygou? Można spokojnie używać romu globalnego bez problemów? Również chce kupić ten telefonik tylko nie chce mi się bawić z wgrywaniem softów ;)
@Wieku: No tak przecież ubezpieczenie to % od wartości zamówienia. Bierz dhl. Ja już czekam 9 dzień na paczkę z ups i w tym tygodniu się raczej nie doczekam.
@mart3112: ja pierwsze co zrobiłem jak dostałem soft to napisałem na Mirko i jeden z Mirków mi pomógł wgrać, teraz już sam wgrywam sobie co chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale przed kupnem albo po kupnie telefonu warto poświęcić parę godzin na przestudiowanie wszystkiego.
@kazzr: No ja właśnie chce wszystko przed przestudiować żebym nie było, ze coś wiem po fakcie ;) Dzisiaj pojawił się oficjalny global na redmi 3s w wersji miui7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)