Wpis z mikrobloga

Mircy mam pytanie. Kupiłem niedawno telefon Xiaomi Redmi 3 Pro od polskiego dystrybutora. Na pierwszy rzut oka wszystko ładnie pięknie, do wczoraj, kiedy to próbowałem zrobić kilka zdjęć wieczorem, gdy już było ciemno. Wrzucam zdjęcie jak wyglądają zdjęcia robione w ciemności. Przy włączeniu aparatu pojawia się na ekranie taka fioletowa poświata. Pogrzebałem w ustawieniach, sprawdziłem czy nie są włączone jakieś #!$%@? filtry ale nie. Dodam, że nawet zdjęcia całkowitej ciemności nie wychodzą całkiem ciemne, tylko w takie plamy na bokach ekranu. Sprawdziłem na drugim telefonie (takim samym) mojego różowego i u niej jest wszystko cacy.

Czy to jest problem techniczny aparatu? Czy może chodzi o oprogramowanie albo jakieś ustawienia do których nie potrafiłem dotrzeć. Chciałem zapytać zanim zwrócę się do sprzedawcy w sprawie reklamacji.

#xiaomi #telefony #informatyka #aparat Jak ktoś ma jeszcze jakiś tag do ludzi którzy mogliby z tym pomóc to wrzućcie.

Zdjęcia wychodzą w ten sposób:
Pobierz burzovsky - Mircy mam pytanie. Kupiłem niedawno telefon Xiaomi Redmi 3 Pro od polskie...
źródło: comment_VjcmLGFxYyWrydfFNhPjxApyVzc7rkKq.jpg
  • 10
@peres no właśnie patrzyłem w ustawieniach szukając czegoś takiego ale nie zlokalizowałem. Poza tym gradienty rozłaziły się też w tapetach i na zrobionych już zdjęciach.