Wpis z mikrobloga

Czasami jak ktoś mi odpisze w wątku, a ten wątek zostanie skasowany, to ja albo nie dostaje powiadomienia albo dostaje powiadomienie puste (jest cyferka, ale jak klikne to powiadomienia nie ma). Przez to wiem, że ktoś coś mi napisał, ale autor wątku go skasował i możliwe, że autor odpowiedzi do mnie NIE WIE, ze ja tego nie przeczytałem.

Moja propozycja działania tego mechanizmu jest taka, by powiadomienia nie znikały, tylko gdy ktoś skasuje wątek, to powiadomienie jest ale wygaszone i nie można w nie kliknąć, ale przynajmniej wiem, że ktoś coś tam gdzieś do mnie napisał (wiem kto i mogę się dopytać).

Lepiej - @maciejkiner chyba nie zauważył, że odpowiedź na wpis który jest już skasowany (był skasowany w momencie pisania odpowiedzi) generuje powiadomienie ;)

#maciej #blagam #napraw
  • 4
@Dreszczyk: to działa trochę inaczej. Licznik sprawdza ile masz powiadomień na statusie nowe i wyświetla. Potem jak wchodzisz w widok powiadomień to wybierane są te wszystkie powiadomienia, i łączone z obiektami których dotyczą (wpisy, linki, komentarze) - jeśli któryś z tych obiektów jest usunięty, to całe powiadomienie jest ukrywane na liście. W końcu jakaś jest przyczyna tego, że dany obiekt jest usunięty. A powiadomienie jest generowane w momencie napisania komentarza, więc