Wpis z mikrobloga

@murgal: i to właśnie cały iPhone. Trzeba się nakombinować, żeby zrobić coś, co w Androidzie wymaga dwóch tapnięć.
  • Odpowiedz
a czego według Ciebie brakuje w iPhone?


@dGustator: minęło trochę czasu odkąd miałem w ręce iphonea:
-zdjęcia trzeba zgrywać przez Itunes, bo telefon nie ma trybu, gdzie działa jak pendrive
-muzykę można wgrywać tylko przez Itunes
-nie da się trzymać na nim danych w
  • Odpowiedz
@fledgeling: właśnie można zgrywać zdjęcia jak z pen drive. Nigdy nie zarywałem chyba zdjeć przez iTunes. iPhone wyświetla się w eksploratorze jak normalny pen/dysk. Możesz wyciągnąć z telefonu na komputer bez żadnych problemów. Chyba, że w drugą stronę, ale tu nie widzę sensu zgrywać zdjeć NA telefon...
  • Odpowiedz
@dd66, @fledgeling: Daj spokój, takim ludziom nie wytłumaczysz. Jak jego cacuszko czegoś nie obsługuje to będzie się upierał że mu niepotrzebne albo że to dla bezpieczeństwa użytkownika.
  • Odpowiedz
Chyba, że w drugą stronę, ale tu nie widzę sensu zgrywać zdjeć NA telefon...


@humantezczlowiek: oprócz telefonu wujka, dostałem też telefon ciotki - i chcieli, żeby im przerzucić zdjęcia z jednego telefonu na drugi.
Nie da się tego łatwo zrobić, w iphone wszystko trzeba robić przez itunes...

Daj spokój, takim ludziom nie wytłumaczysz. Jak jego cacuszko czegoś nie obsługuje to będzie się upierał że mu niepotrzebne albo że to dla
  • Odpowiedz
@dGustator: mnie w iPhonie rozbroilo że tam nie ma współdzielonej przestrzeni, jak chciałem wysłać plik tekstowy po bt do kumpla to powiedział że nie mogę bo musiałby mieć apke która by to obsłużyła, gdzie android przyjmuje dowolne pliki i co ważne zapisuje w ogólnodostępnej pamięci, a apka na iPhone widzi tylko swoje pliki i nic więcej
  • Odpowiedz
no rzeczywiście, karta SD to super opcja, szczególnie jak jakiś sebek wam telefon zawinie a poźniej wasze prywatne foty będą fruwać po internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zyciu andoidowego gówna, każdy gimbus może miec dostęp do całej zawartości telefonu
  • Odpowiedz
Wrzucisz mi tę listę na kartę pamięci?


@msuma: Pewnie, ale najpierw ty wrzuc mi na karte najnowsze mp3 - Tutaj masz mojego One Plus One, wrzucaj smiało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Karta jest pewnie pod wyjmowalną baterią...
  • Odpowiedz