Wpis z mikrobloga

@MrExpendable: Nie mam chłopaka więc nie wiem jak to jest. Natomiast mam synka i jak mi się zachce to okazuję mu miłość w miejscach publicznych. Nie słyszałem i nie odczułem aby z tego powodu ktoś miał jakiś problem. Co innego pewnie jak znajdzie się jakiś nawiedzony lewicowiec, który stwierdzi że nie mogę tego czy owego robić, np. przytulić własnego synka na spacerze albo żony. I wogóle powie, że nie mam chłopaka
@walter-pinkman: @enforcer: Nie mam dziecka więc nie wiem jak to jest. Natomiast mam chłopaka i jak mi się zachce to okazuję mu miłość w miejscach publicznych. Nie słyszałem i nie odczułem aby z tego powodu ktoś miał jakiś problem. Co innego pewnie jak znajdzie się jakiś nawiedzony prawicowiec, który stwierdzi że nie mogę tego czy owego robić, np. przytulić własnego chłopaka na spacerze. Wątpie aby ktoś zwrócił mi z tego
@MrExpendable: No trochę przesadził, oczywiście masz rację, ale musisz zrozumieć że sytacja się trochę w Polsce zmieniła. Teraz wszyscy płacimy na dzieci,(+500) a jak płaci to ma prawo wymagać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sureshot sam wyjmij, zacytowałem Twój wpis w odniesieniu do OP-a który ma pretensje do całego świata o to że nie jest traktowany na równi z dziećmi i przez to czuje się zastraszony przez prawicę bo nie może tulić swojego chłopaka.
@enforcer: Nie mam zamiaru z tobą dyskutować dziwny kolego, nie zaczepiaj mnie więcej i nie obrażaj, ja do ciebie świrze pierwszy nie pisałem.
Żebyśmy się pokłócili dyskutując, słowa bym nie powiedział, zdarza się. Ale ty od razu z obelżywymi tekstami, jak jakiś jebnięty.( ͡° ͜ʖ ͡°)