Wpis z mikrobloga

@mihow: ja do tej pory gnije xD po komentarzach widzę ze duzo osób jest nowych. Ja pamietam jak to czytalem zaraz po dodaniu, dalem nawet plusa otuchy ale na drugi dzień zobaczylem ze nie pomoglo @Lookazz: to zdjecie bylo po calej akcji? @bolo1: no i ciekawe czy naprawde mial ta pauze czy juz nie mógł wytrzymać
  • Odpowiedz
@wpoz: Nie. Mieli w mieszkaniu psa, który był chory. A że była noc to przecież wszystko pozamykane, a kuc nie umie into internety, zeby znalezc w miescie pogotowie dla zwierzat 24/7.
Poza tym pies był jego brata, i w innym pokoju, więc wszystko spoko.

  • Odpowiedz
@siemando: ja też pamiętam jak to wrzucał xD co sobie o tym przypomnę, to gniję za każdym razem xD

to zdjecie bylo po calej akcji


@siemando: nie, to zdjęcie jest z akcji z Miecugowem, jak się potem w mediach żalił, bo go niby ochrona potraktowała źle, SINIAKI MU NABILI. Pewnie mieli go grzecznie poprosić o opuszczenie sceny xD
  • Odpowiedz
@siemando: o gurwa, wyobrażacie sobie, że jakiś kuc z tatuażem Platformy Obywatelskiej na ręce chce sie do was przytulić? xD Dobrze zrobila.
  • Odpowiedz
  • 14
@siemando Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Axelio, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych
  • Odpowiedz
@MajkiGee: #!$%@?. Ja stary osioł a jeszcze tego nie widziałem. Ciagle żyłem przekonaniem, ze jak będzie Kononowicz to "nie będzie niczego" (z innego filmiku), a przecież on tu wytraznie mówi że "chce zrobić wszystko"

  • Odpowiedz