Wpis z mikrobloga

@upeter: objechałam trasę Świnoujście-Hel trzy razy (2005, 2008 i 2013) i raz Kołobrzeg-Hel (2015). Niekoniecznie całość przejeżdżaliśmy po R10, ale za każdym razem staraliśmy się trzymać jak najbliżej morza. Asfalt nie był konieczny. I tak np. zdarzyło się pchanie roweru po plaży z Pogorzelicy do Mrzeżyna (bo droga w lesie zaznaczona na mapie biegnie przez teren wojskowy) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najgorszy odcinek to Kluków do Gaci
@faramka dzięki za odpowiedź! Nie muszę się trzymać twardo R10 - jeśli będzie szansa "odbić", żeby nie ładować się w piesze spacery po plaży, to jak najbardziej z niej skorzystam. Co do kierunku jazdy - dla mnie będzie naturalny z racji tego, że mieszkam w okolicach Trójmiasta. Planuję powrót pociągiem ze Świnoujścia, bądź Szczecina.
Co do kierunku jazdy - dla mnie będzie naturalny z racji tego, że mieszkam w okolicach Trójmiasta.


@upeter: aha, to ja jestem z tego drugiego obozu - wolę "wywieźć się" na start i wracać do domu :D

Kołobrzeg - Dąbki:
https://www.endomondo.com/users/1294025/workouts/559828242
Z Kołobrzegu do Ustronia fantastyczna ścieżka rowerowa przy samym morzu.
W Łazach trzeba odbić od morza, bo nie ma drogi między jeziorem Bukowo a plażą. Szlak chyba tak odbija.

Dąbki
@faramka: pogoda nie rozpieszcza, to fakt. Jechałem pod wiatr, ale najgorszy jest deszcz. Złapał mnie kilka razy, w tym raz przy rozbijaniu namiotu. Nie spodziewałem się jesiennej pogody w sierpniu... Ale jechać się da!
@c1nu nie da się, ale to cała przygoda. Trasa ogólnie lekka. Ja jechałem sam, od strony Gdańska, pod wiatr. Miałem w telefonie OsmAnd i gpx'y od @faramka. Pogoda fajna, powinno być super.