Wpis z mikrobloga

Murki, z racji tego, że zainteresowanie pierwszym #rozdajo przeszło moje najśmielsze oczekiwania chciałbym zrobić drugą edycję, żeby zwiększyć Wasze szanse i ugrać przy tym coś dobrego.

To nie desperacki atak na bordo, ale próba spożytkowania mirkowego potencjału w dobrym celu. Więcej rozdajo nie będzie, bo nic mi nie zostało, więc zapraszam do zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Aby wziąć udział w tej edycji należy:
- zaplusować wpis
- wykonać przelew o minimalnej wartości 1zł na konto małej Amelki dotkniętej szeregiem dolegliwości
https://www.siepomaga.pl/ameliaklatkiewicz
(wylosowana osoba zobowiązana jest przedstawić potwierdzenie z datą przelewu przed losowaniem)

2. Tym razem losuję trzy osoby:

2.1 Pierwszy wylosowany otrzymuje:
- całe pudełko instant Ramen (6 porcji, niestety nie mam już pałeczek)
- nieprawdopodobnie pyszne truskawkowe Pocky
- tradycyjne japońskie skarpetki Tabi, z oddzielnym palcem. Dzięki temu można poczuć się jak japoński Janusz i założyć skarpetki do japonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- rurki o smaku truskawkowym Picola
- warzywne frytki (cokolwiek to jest), smakowy makaronik
i kilka jabłkowych galaretek, które może nie są jakieś egzotyczne, ale sposób spożycia jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- ma pierwszeństwo przy wyborze jednej figurki (Goku, Piccolo i pan którego imienia nie pamiętam) oraz jednego z dwóch breloczków (Piccolo i Kame Senin)

2.2 Drugi wylosowany otrzymuje:
- dwie porcje instant Ramen
- drugi breloczek
- drugą figurkę

2.3 Trzeci wylosowany otrzymuje:
- jedną porcję instant Ramen
- trzecią figurkę

3. Wysyłka na koszt wygrywających, w rozumieniu takim, że wysyłam paczki za swoje, potem piszę Wam ile mnie to kosztowało i każdy z Was przelewa odpowiednią kwotę na konto Amelki ;-)

Rozumiem, że forma tego rozdajo zmniejszy zainteresowanie o 80%, ale nie traktujcie wpisowego jak zapłaty za udział, tylko jak pomoc dziecku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wołam @ama-japan bo może być potrzebna pomoc przy tłumaczeniu sposobu przygotowania Ramen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie tej edycji w piątek o godzinie 20:00!
A.....i - Murki, z racji tego, że zainteresowanie pierwszym #rozdajo przeszło moje na...

źródło: comment_9NDYMglk5DLq0AAWg7iMiRI0OaY2iL5d.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@AniolPanski: Zaplusowane, przelane, olej Ich, to dopłacam jeszcze 100 zł do akcji;) Albo za ile taki zestawik można dostać, bo pewnie i tak nie padnie na mnie:) A jeśli jednak by padło to figurki lecą na ten sam cel.
  • Odpowiedz