Wpis z mikrobloga

@quokkapl: Jak wyglądają te najmniejsze palo santo? Gdzieś ktoś napisał ze te palo santo u Cejrowskiego maja 200 ml pojemności a po wsypaniu suszu właśnie podane 100. W tych u Ciebie to tak samo działa?
Jak dla mnie małe Palo Santo są kompletnie bez sensu. Mam 120ml i to nawet 1 łyk nie jest, jak się wsypie trochę suszu
@KrisRock: dobreziele.pl. Czasem mają promocję na sztuki które na metalowej osłonie są widoczne niewielkie wgniecenia. W żaden sposób nie wpływają one na funkcjonalność.
@KrisRock: Dziwna matematyka :( U mnie najmniejsze palo santo mają 120ml mierzone bez wsypanego suszu. U Cejrowskiego tak samo. W innym wypadku te największe palosy (a mam nawet prawie 300ml) musiały by mieć 600 ml pojemności realnej. To chyba dwoma rękami trzeba by ten dzban trzymać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak latynosi to mierzą i takie wartości podają. Susz nasiąka trochę wodą i tak to leci. Inna
@KrisRock Ja mam palosa od @quokkapl i pije się z niego super. Termosik, albo kubek termiczny na stole i tak sobie można dolewać przez 2 godzinki. Palosy od Cejrowskiego będą we wrześniu, podobno już płyną, ale będą droższe. Zgodnie z tym co powiedziała miła Pani w słuchawce, sprzedawane do tej pory po 60-65zł były z jakimiś tam wadami. Te, które przyjadą będą już wolne od wad, stąd cena będzie wyższa. 0 ile,