Wpis z mikrobloga

Mireczki, dziś w pracy dostałem telefon od konstultanta Plusa, bla bla dzwonił z jakiegoś Call-Center no i wiadomo, jestem długoletnim klientem Plusa, gość ma dla mnie super tablet, super-pakiety za 40 zł miesięcznie. Stwierdziłem spoko tablecik przyda się, więc mówię mu, że jestem zainteresowany. Konstultant wypytuje mnie o PESEL, Nr Dowodu osobistego. Od razu mówię, że nie ma opcji, żebym podał mu przez telefon dane z dowodu. Tłumaczy mi, że potrzebuję, żeby stworzyć i wysłać mi umowę. Powiedziałem mu, żeby zadzwonił jutro, bo muszę wracać do pracy i że dokument osobisty mam w samochodzie i nie mogę wyjść w tym momencie. Moje pytanie do Was, wali tu jakimś fejkiem i próbą wyłudzenia danych osobowych ? może pójść do salonu Plusa i zweryfikować wiarygodność ? #pytanie #pytaniedoeksperta #plus
  • 7
  • Odpowiedz
@rechozord: nie jest do końca tak jak mówicie, pracowałem kiedyś w call-#!$%@?łku tyle, że dla orange, dzwoniliśmy do klientów z innych sieci i rzeczywiście, żeby wprowadzić umowę potrzebujesz tych danych, wszystko zależy od bazy, którą dostarcza zleceniodawca. Bardzo często zdarzali się klienci, którzy bali się podawać te dane mimo chęci zawarcia umowy i wcale się im nie dziwiłem, bo nie mają pewności, że rozmawiają z przedstawicielem swojego operatora. Jeśli chcesz skorzystać
  • Odpowiedz