Wpis z mikrobloga

#motocykle #uk #bababuduje

Gdzie szukać tanich gruzów w northamptonshire? Interesują mnie moto typu 900rr/929/954/r1/r6/pierwsze 600rr/ no i ogólnie raczej starsze sporty bez strzała w przód. Bo to co na #!$%@? i gumtree to lekka pomyłka. Chyba że tutaj #!$%@? stare motocykle są w cenie młodszych sprawnych samochodów. Bo tak to wygląda.

Chciałbym sobie streeta po taniości zrobić do #!$%@? po torze (mam pod nosem) i jako środek transportu do pracy, a może i moto na wycieczki (może jakiś daily vlog dla przyjaciół).

Założenie jest proste. Kupić mocnego starego sporta po ślizgu. Wrzucić lampę, zmienić zadupek i jeździć. Chciałbym operować w bieda budżecie 1k funciaków najlepiej włącznie z technicznym przygotowaniem do jazdy.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stitch: Chodzi mi o trakdeje. Z drugiej strony idąc tym tokiem klasy typu SM nie mają sensu :D Na fb u mnie masz fotki z jednej takiej imprezki. Laska na rs125 łykała panigale. F2 łykało panigale, pierwsze rry łoiły dupe rsv. I nie ważne jak szybko każdy z nich jechał, każdy miał radochę. I właśnie o to mi chodzi.
  • Odpowiedz
@Stitch: Nie mówię że nie. Mówię że mając pod dupą 140koni ale skillsów do ogarnięcia tego na 100% nie za bardzo, nie trzeba się spinać nad owiewkami. Moto ma być uniwersalne i tanie. Nie mam hajsów na kupowanie dwóch albo jednego droższego sporta. Rozmawiałem na torze z jednym zawodnikiem i powiedział że za 500funciaków spokojnie znajde f2 na tor. Tylko nie zapytałem gdzie szukać hehe. Chciałbym 900rr po ślizgu, albo
  • Odpowiedz
@Stitch: Zawsze musisz je kupić, to jest problem. I one nie są mi do niczego potrzebne. Przynajmniej nie teraz. Pamiętaj że wyjechałem za nowym lepszym życiem. Muszę wybierać, a jeszcze nie mam kompa i dobrego telefonu. Nie wiem czemu nie brałem pod uwagę gixa k1 lytra. Widziałem 600 k1 na streeta. Bardzo elegancko #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
@Stitch: Niech kosztują 50 funtów. 50 funtów to jest wbrew pozorom dużo. Nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na coś co nie jest mi niezbędne. Wydam na lepszy kask, rękawice, cokolwiek, ale nie owiewki. Bo owiewki=lampa, a lampa to stelaż. Po co skoro mogę #!$%@?ć okrąglaka albo od mt03 i #!$%@? jaja. Mocowania i pasowanie owiewki z bani, jedna gleba i tego nie ma. No jak mi się priorytety #!$%@?ły? Moto
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: bo podobno chcesz jezdzic na torze i kupic sporta. To kup nakeda jak nie chcesz owiewek, a nie kalecz pieknych maszyn w taki sposob w jaki nie zostaly do tego stworzone.

jaki problem w laminat zaaplikowac kwadratowa lampe z mt 03? bo ja przy zabawie z laminatami w gixie k4 nie widzialem zadnego problemu..
  • Odpowiedz