Wpis z mikrobloga

Hej zastanawiam się międz dwoma telefonami już miałem kupować #redminote3pro (dzisiaj i tak muszę zamówić) Ale boje sie trochę rozmiaru 5,5", w gry żadne i tak nie gram, więc pomyślałem, po co mi taki duży i niewygodny telefon.. Więc może wydać trochę mniej i kupić #redmi3 ?? Co sądzicie. A wam jak się użytkuje 5,5cala?? nie sprawia kłopotów ktoś z was przesiadł się z niego na mniejszy?? bo miał dość tak dużego fona?? Wcześniej miałem nexusa 4 więc tylko 4,7 cala a teraz jakiegoś myphona 4 cale. Przesiadka pewnie będzie szokująca. Może ktoś mnie przekona do 5,5 że nie ma się czego bać??
#xiaomi #telefony
  • 17
Przesiadłem się z LG L90 na Redmi Note 3 Pro i szok był, ale w drugą stronę. Nie jest taki duży jak myślałem. Zawsze możesz sprzedać jak Ci się nie spodoba.
@Wasky: ja się bardzo szybko przyzwyczaiłem do ekranu i teraz nawet myślę: "jak można używać czegoś co ma mniej niż 5,5cali" a przesiadłem się z sgs2. Jedyne to co zauważyłem i jest to odczuwalne to grubość i waga #redminote3pro, więc jeśli lubisz lekkie, smukłe i cieniutkie telefony to może być mały zgryz
@Wasky: wszystko zależy od ciebie i pewnie mało kto ci pomoże, bo na to pytanie możesz sobie tylko sam odpowiedzieć. Mój pierwszy smartfon miał 3,60', potem 4,1', kolejny 5,0' i aktualnie mam 5,5' i jak dla mnie to jest idealny rozmiar. Ale są ludzie, którzy smartfona większego niż 4,9' nie kupią bo to dla nich po prostu niewygodne. Osobiście w przyszłości nie widze przeszkód, by kupić sobie jeszcze większego, choć raczej
@vireless: sprzeda, ale ze stratą, właśnie próbuję sprzedać nową elektronikę i pomimo obniżki 150 zł względem sklepu i tak mam problem, ludzie proponują mi stratę 300 zł, bo biedni, bo budżet mają mniejszy, a może flaszka zamiast 200 zł?

Może tutaj by miał łatwiej, bo te telefony są bardzo popularne na mirko i chyba codziennie ktoś kupuje.
@Wasky zmieniałem z 2 miesiące temu z mi4 na redmi note 3 pro, z przymusu bo mi4 już się nie opłacalo naprawiać. Wybrałem note3 bo miał dobre parametry za fajną cenę a redmi 3 mnie nie przekonuje i ta redmi 3s tez nie i wtedy to była nowość i nikt tego nie przetestował. Zawsze mówiłem sobie ze więcej niż 5" to już nie poręczne ale jednak zaryzykowalem i wziąłem 5.5 i po
@Luki776: możesz mi powiedzieć jakie są Twoje wrażenia jeśli chodzi o aparat?
mi4 robił ładne zdjęcia. Jak natomiast widzisz te wykonywane przez note 3 pro?
mam tu na myśli zdjęcia zarówno przednim jak i tylnym aparatem. W sumie bardziej mnie interesuje nawet ten przedni, bo dużo z dziewczyną jeździmy i robimy masę zdjęć z kijka.
Bardzo się boję przesiadki xiaomi mx4, ponieważ robił naprawdę przyzwoite zdjęcia.
@zxc999 no to pod względem aparatu to mi4 zdecydowanie lepsza i to dla obu aparatów no ale seria mi a redmi to musi się różnić. W redmi note 3 często zdjęcia wychodzą mi zamazane a w mi 4 szybko lapal ostrość.
@Wasky: Ekran jest duży ale samo urządzenie jest smukłe i wygodne, jak nie masz malutkich rączek ( ͡° ͜ʖ ͡°) to spokojnie będzie dla Ciebie wygodne. Do dobrych podzespołów przydaje się większy ekran, żeby je na coś wykorzystać. Przesiadłem się z urządzenia też 5.5" i Redmi Note 3 jest zauważalnie mniejszy i bardziej smukły niż mój Galaxy Note 2.