Wpis z mikrobloga

@kwsap: a do konsoli dokup ekran, gdybym miala duzo hajsow, to mialabym pokoj gier. Niestety musze myslec o tym, ze laptop moj 5letni sie sypie :(, więc jak juz uzbieram na niego, to bedzie tak wypasiony, ze nie tylko wiesiek bedzie na nim chodzil, ale dragon age 3, BioShock 2, tumbrider i wiele innych :). Juz zacieram raczki xD
@FreezMan: wiedzmin to swietna gra ale na raz. Przeszedlem cale a dodatkow juz nie dalem rady, zaczelo mnie nudzic po drugim podejsciu po dluzszej przerwie. mozecie hejtowac
@FreezMan: Dopiero w tym roku odkryłem, jak sobie pobrałem trójkę do testów. Niestety komputer testów nie wytrzymał, ale zostałem wciągnięty. Kupiłem 1 i 2, kończę jedynkę, przeczytałem sagę. Jak skończę dwójkę, to kupuję nową grafę i trójkę.
@FreezMan: Próbowałem i nie jestem w stanie chyba już w nic zagrać. Nie czerpię żadnej przyjemności z gry, #!$%@? mnie łażenie tam i z powrotem. Wszystko staram się robić po najmniejszej linii oporu, byleby dojść do końca gry. Jeśli ktoś wypadł z nolifienia przed komputerem to już chyba nic nie jest w stanie sprawić, aby do tego wrócił. :<