Wpis z mikrobloga

beka z matek które oburzają się, że nie każdemu odpowiada fakt że karmią publicznie piersią XD
przecież można by:
- odejść w bardziej ustronne miejsce (tak, da się!)
- poszukać pokoju dla matek z dziećmi (ok, tu się zgadzam, nie wszędzie są)
- nie tyrać niemowlaka zabierając go na kilkugodzinne eskapady po galerii handlowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziecko oprócz jedzenia potrzebuje też odpoczynku
- w ostateczności można też karmić jakoś bardziej dyskretnie, by nie wywalać tego cyca ostentacyjnie na wierzch

#bekazmatek #logikarozowychpaskow #gorzkiezale
  • 47
@wanda-ba-a: @Indepeq: słuchajcie moja madre ma czworo dzieci i wiecie co? podziela moje zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


nigdy nie karmiła dzieci kompletnie na widoku, bo raz ze dla samej karmiącej jest to krępujące, a dwa nie wypada i nie każdemy taki widok może odpowiadać. Wystarczy wyjść do drugiego pokoju, to chyba nie jest problem co nie? może jeszcze powinniśmy przewijać dziecko na stole w restauracji?
@Hilde_delaGruz: Ja #!$%@?ę, kolejny wyimaginowany wróg wykopu - karmiąca matka xD
Nie dość, że to rzadki widok na polskich ulicach - niska dzietność, spora część kobiet odciąga mleko na później - to strasznie to niektórych w oczy kole.
Większość kobiet przysłania w momencie karmienia i dziecko i pierś, więc nie rozumiem po co musiałaby biec w podskokach do toalety, żeby nie daj boże kawałka cycka nie było widać.
@Hilde_delaGruz: ja to mam w ogóle beke z większości matek, bo to co niektóre odwalają to jest cyrk na kółkach. Niektóre kobiety uważają, że urodzenie dziecka to największy sukces człowieka a ich gówniak to dar dla całej ludzkosci i każdy powinen być jej wdzięczny za wydanie go na świat. Można to zaobserwować na fb, kiedy to dodają po milion zdjęć dziecka na dobe. Nawet ostatnio była tu taka co wrzucała filmiki
@Izabela_Wokulska: znam taką xD

zero wykształcenia
praca za najniższą krajową przez jakiś czas, potem bezrobocie
mąż pracuje za najniższą krajową, też zero wykształcenia
trzeci bachor w drodze, życie na najniższym możliwym poziomie, mieszkanie u rodziców, życie z kasy rodziców

i mi #!$%@?ła ostatnio, że mógłbym w końcu rodzinę założyć, to poznałbym życie, bo kariera jest nieważna XDDD
Większość kobiet przysłania w momencie karmienia i dziecko i pierś, więc nie rozumiem po co musiałaby biec w podskokach do toalety, żeby nie daj boże kawałka cycka nie było widać.


@IspitOnYourGrave: od piątku widziałem trzy karmiące matki, dwie miały całe wymiona na wierzchu

to tak jakbym ja chodził bez gaci w za krótkich spodenkach i miałbym beniza albo jądra wystające

NO BEZ PRZESADY TO TYLKO KAWAŁEK JAJKA O CO TO OBURZENIE
@deroo: @Izabela_Wokulska: to ja znam inną sytuację, wuj ma rodzinną firmę, dochody maja spore, ma wyższe wykształcenie (co prawda obecnie tytuł magistra mu się nie przydaje, ale nikt nie wiedział te kilkanaście lat temu czy uda się rozkręcenie firmy). Ma dziecko z karyną (chyba kosmetyczka czy tam fryzjerka, ale teraz to już szlachta nie pracuje bo po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)? ) miliardy zdjęć na
@deroo: Przecież ja optuję za przysłonięciem piersi i możliwie jak największą dyskrecją w tej chwili xD
Nie rozumiem jak bardzo można demonizować karmiące matki.
Sorry bardzo, ale rzadko kiedy piersi po ciąży wypełnione mlekiem są ponętne.

to tak jakbym ja chodził bez gaci w za krótkich spodenkach i miałbym beniza albo jądra wystające

Nie wiem jak można porównywać potrzebę fizjologiczną z ekshibicjonizmem, lel