Wpis z mikrobloga

#gsm #krakow #alcatel #serwisgsm

jaki serwis w Krakowie polecacie, gdzie też nie zapłacę jak za zboże? w moim alcatelu one touch idol 3 (tym 5,5" :( ) pękła szybka i padł dotyk, wszędzie gdzie dzwonię podają mi cenę 400-450 złoty. to tyle będzie mnie kosztować i lepiej pomyśleć o kupnie nowego czy znajdę gdzieś taniej?
  • 8
@maximuss: mój numer telefonu to 6045, to co wysłałeś też ma rozmiar 4,7" :( najtaniej co znalazłam na aledrogo to to http://allegro.pl/alcatel-one-touch-idol-3-ot6045-lcd-dotyk-wymiana-i6352916190.html , problem z tym telefonem jest taki że 'to wszystko jest klejone i trzeba wymienić cały 'zestaw'' :< teraz jakiś serwis do mnie oddzwonił i powiedział cenę 250 i na to chyba się już skuszę, bo co mi innego pozostaje.

cały, normalnie się włącza, szaleje jak dotykam
@rostfrei: nie mam zielonego pojęcia, korzystam z niego bardzo, bardzo aktywnie przez cały dzień, jestem maniaczką aplikacji i ładuję zawsze wieczorem (i noszę powerbank w torebce), każdy telefon by ze mną tak miał, więc nie mam do czego porównać. jako wyznacznik mogę ci powiedzieć, że pokemony wysysają całą baterie w około 3 godziny :P