Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki,parę dni temu rozstalam się z facetem. To był toksyczny związek. Poznałam wcześniej świetnego faceta. Kolegę mojej wspolokatorki. Koleś jest mega,rozwesela mnie,przyjeżdża po mnie do pracy, zabiera w ciekawe miejsca np.górka w miejscowości nieopodal aby tam zapalić faje i gadać gadać i gadać. Na początku myślałam,że coś chcę ode mnie ale on nawet nie złapał mnie za rękę, przytula i daje buzi w policzka na powitanie ... W sumie mi to pasuje bo lubię go a za wcześnie na nowy związek. On jest w nieciekawej sytuacji osobistej. Dziewczyna z która jest / był spodziewa się dziecka. To nieodpowiedzialna gowniara która w zagrożonej ciąży potrafi iść na imprezę... Dodatkowo podczas związku robiła go na prawo i lewo bzykala się z innymi a kiedy on się o tym dowiedział nawet nie zaprzeczyla. Czeka na rozwiązanie. Będą testy na ojcostwo i rozprawa o alimenty bo nie chce mieć z nią i dzieckiem nic wspólnego. Jego sprawa. Zapewnia mnie ze więcej nic takiego nie zniesie,nie chce z nią być i teraz ciągnie to tylko po to Aby ona nie odwalila jakiegoś szansy,bo można się po niej wszystkiego spodziewać. A on ?Pisze do mnie codziennie. Pisze mi rzeczy,których mój facet nie zauważył przez dwa lata. Nie są to same puste komplementy ale człowiek mnie odgaduje,widzi moje wnętrze i trafia w samo sedno. Mircy jak mam to traktowac? Nie chcę być opcja zapasową dla niego ale boję się ze mogę się wkrecic w ta znajomość. Jak mam go rozgryźć ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Jarzyna
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 14
GwiezdnaProgramistka: "Pisze mi rzeczy,których mój facet nie zauważył przez dwa lata. Nie są to same puste komplementy ale człowiek mnie odgaduje,widzi moje wnętrze i trafia w samo sedno. Mircy jak mam to traktowac?"
To sa właśnie #!$%@? puste komplementy, bo Wy kobitki i te Wasze wnętrza jesteście wszystkie takie same, uwierz mi, można Wam #!$%@?ć takie same rzeczy, uniwersalne, ale Wy i tak to sobie dopasujecie do swojej osobowości itd i
OP: Pato bo nie chce miec nic wspólnego z laską, która go #!$%@?ła po rogach w każdej okazji ? Mówi, ze nie jest w stanie pomóc jej w wychowaniu dziecka, nie ma na to siły po wielu wyrządzonych krzywdach.
Ex związek był toksyczny, dla mnie... Zakazy i nakazy, wyszlam z tego po 2 latach

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Jarzyna

OP: Każdej romantycznej historii? Czy ja wiem czy romantycznej, przegadane wieczory jak ze zwykłym kumplem, dlugie rozmowy od poważnych tematów ( szczególnie wygadywał mi się w temacie ciąży itp.) aż po #!$%@? głupot o to jakie urządzenie chcielibyśmy dostać od kosmitów ;d
NIGDY ŻADNEGO RUCHU aby się fizycznie do mnie zbliżyć nie zrobił. Poza buziakiem na powitanie/pożegnanie i przyjacielskie przytulenie, o to chodzi.
Co do komplementów - raczej tak tego nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Na początku znajomości każdy pierdzi perfumami. A jak się było w toksycznym związku to to jeszcze potęguje "doznania".

Tak jak mówi @kwasnydeszcz - pamietaj, że znasz tylko jego wersję tej historii. Znam osobę, która w podobny sposób prowadziła alternatywne życie. Argument dlaczego wciąż z nią jest, jest nielogiczny. A nawet jeżeli faktycznie chce ją zostawić... to pojawienie się dziecka (jeżeli jest jego) może namieszać więcej niż sobie wyobrażasz. Kolegować się
DestrukcyjnyStarzec: @PrincessConsuelaBananahamock właśnie nie tylko jego, bo też tak myślałam na początku, ale rozmawiałam z kilkoma osobami,którzy znają ja i okazało się,że ta laska ma po prostu charakter #!$%@?. Poprzedniego faceta też zdradziła. Jego nawet kilka razy tylko ze jak chciał już z nią skończyć ona wyskoczyła mu z ciążą. On mówił że póki co po tym wszystkim jest zmeczony. Moja koleżanka która nas poznała mówi,że facet nie robi tego bez
MocnaLoszka: @kwasnydeszcz. Bo typka jest niezrownowazona psychicznie. On z tego co mówi utrzymuje z nią minimalny kontakt zeby czegoś nie #!$%@? i nie było na niego a po drugie chcę mieć czyste konto na rozprawie w sądzie. Póki co ona siedzi u rodziców 100 km dalej i nawet się nie widuja. Wiem,że tak jest bo widujemy się prawie codziennie,gdyby u niej był to nie było by go tutaj. A tak
CharyzmatycznyMurzyn: .

Na początku myślałam,że coś chcę ode mnie ale on nawet nie złapał mnie za rękę, przytula i daje buzi w policzka na powitanie ...


Czyli traktuje cię jak każdego kolegę, którego przytula i całuje na powitanie? XD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling

UkrytyCielak: @mersi hmm chodziło mi o to żeby nie pakować się z związku w następny jeszcze z Nim póki nie skończy opcji z tą swoją niewierna. Ale ... Pierwszy raz jestem w takiej sytuacji i nie wiem czego on ode mnie oczekuje .
Nie chodzi o to że jestem psem ogrodnika ale lubię wiedzieć na czym stoję bo jestem niecierpliwcem. Zależy mi na tej relacji dlatego lepiej będzie jak poczekam na
BliskaDama: @mersi sama nawet nie wiem co oczekiwać. Póki co jest między nami przyjaźń i gdyby nie osoby które go znają i mówią że on nie robi tego bezinteresownie to pewnie jakieś dziwne myśli by się nie pojawiły.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling