Wpis z mikrobloga

@harpiowata: @bardzo_lewak: Oczywiście że każdy gwałt jest zły i nie powinno się oskarżać ofiary. Akurat w tym przypadku to że gwałciciel był białym polakiem katolikiem nie ma nic wspólnego z tym gwałtem. Natomiast gwałt na tle religijny tak jak to cały czas robią nachodźcy czyli gwałcą kobiety które są według nich niewierne wymaga wyolbrzymienia. Wątpie aby motywacją gwałciciela w tym przypadku było to że dziewczyna jest innej wiary
  • Odpowiedz
  • 1
@Paracelsus no tak, przecież gwałt bez jakichś specjalnych intencji jest spoko xD

@TakbirSrakbir znasz jakieś inne słowo niż chochoł czy lewactwo? Bo przejrzałam twoje ostatnie wpisy i wszystko jest o tym cholernym lewackim chochole xD
tak jakby prawica nie odwalała takiego szajsu :v
  • Odpowiedz
  • 0
@TheSjz3 zawsze, a Ty zawsze korzystasz z argument ad personam?

@TakbirSrakbir niedawno ktoś wrzucił na tag #creepy historię o białym pedofilu, który z tego co pamiętam, uprowadził kilka dziewczynek i je regularnie gwałcił, a policja również zmiatała sprawę pod dywan. Daj mi kilka minut na znalezienie, to Ci to podlinkuje w edicie albo zawołam
  • Odpowiedz
@harpiowata: Tak jak jest w Szwecji "W Szwecji dochodzi do 60 tysięcy gwałtów rocznie, czyli dziennie do 164. Jest to 20 razy więcej, niż w innych krajach europejskich. Liczba przestępstw seksualnych wzrosła o 12 proc. w latach 2009 – 2010. Większość gwałcicieli to muzułmanie."
  • Odpowiedz