Wpis z mikrobloga

@harpiowata: no tak, zapomniałem o rzeziach czynionych przez chrześcijan, a nie czekaj chwilę....

Chrześcijanie nie traktują tego dosłownie, pokaż mi te chordy katolików ucinających głowy niewiernym.
  • Odpowiedz
@harpiowata: Ku Klux Klan to organizacja rasistowska, utworzona w miejscowości Pulaski w Stanach Zjednoczonych, częściowo zakonspirowana, walcząca o utrzymanie supremacji białych w USA i dążąca do ograniczenia praw innych grup rasowych i etnicznych, głównie Afroamerykanów, i Żydów, oraz katolików jako grupy wyznaniowej (mimo iż jego członkowie uważali KKK za stowarzyszenie chrześcijańskie, nie byli katolikami).
  • Odpowiedz
@harpiowata: Ku Klux Klan nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem

Ku Klux Klan (KKK) – organizacja rasistowska, utworzona w miejscowości Pulaski w Stanach Zjednoczonych, częściowo zakonspirowana, walcząca o utrzymanie supremacji białych w USA i dążąca do ograniczenia praw innych grup rasowych i etnicznych, głównie Afroamerykanów, i Żydów, oraz katolików jako grupy wyznaniowej (mimo iż jego członkowie uważali KKK za stowarzyszenie chrześcijańskie, nie byli katolikami), zorganizowana na wzór tajnego stowarzyszenia. Wiki


Świetlisty Szlak to ugrupowanie komunistyczne
  • Odpowiedz
@tyrald: Nie wiem, mi się wydaję że chodzi o to by się stosować do rad i zasad w niej spisanych, ewangelie to rzekome świadectwo jestestwa Pana Jezusa, więc pewnie to należy traktować dosłownie, chociaż są 4 wersje.
  • Odpowiedz