Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak tu zacząć...
Byłem wczoraj na takiej mini imprezie u sąsiada (poprawiny) i była tam też ona (30 lvl, wdowa od ok. 5 lat, 2 dzieci). Za bardzo pobalowaliśmy. Odprowadzałem ją do domu i chcąc nie chcąc zrobiliśmy to. Ja jak debil nie protestowałem, #!$%@? mać. Mam teraz wyrzuty sumienia, ale nie związane z nią tylko z moim przyjacielem. Czemu z nim? Bo to jego siostra.
Znam go od dzieciństwa wszystko razem, wypady, piwa itp. I tu nagle taka #!$%@? sytuacja, zastanawiam się czy mu powiedzieć o tym czy nie... Boję się jego reakcji strasznie. Ja piernicze, pamiętam jak za dzieciaka jej dzień dobry mówiłem (mam 22 lata), a teraz takie coś...
#!$%@? mać, help. #!$%@? no debil ze mnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie, ona ma 30 lat, wie czego chciała, więc co ma do tego Twój kumpel? Zobowiązań raczej wobec nikogo już nie ma. Czemu się przejmujesz takim czymś? Kolega ma ją do konca jej życia trzymać na smyczy i nie pozwolić nikomu nawet na nią spojrzeć? Jak jej sie chce, to idz do niej nawet zaraz na #!$%@? i tyle :)
OP: @ulany: no 8/10 to ja na pewno nie jestem, czy dojrzale to nie wiem. Nie wiem też co doprowadziło do tego stanu rzeczy... Długo się znamy po prostu. Sama mi na kolanach usiadła i potem to już się zaczęło...

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop