Wpis z mikrobloga

PokeVision nie działa, ale na szczęście wciąż są dobre aplikacje ( ͡º ͜ʖ͡º) Na plus zasługuje możliwość odpalenia na telefonie, automatyczne odświeżanie, informowanie dźwiękiem gdy pojawi się określony pokemon oraz śledzenia położenia gdy się odpali na telefonie (jeszcze nie sprawdzałem jak to działa) ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pokemongo #tylewygrac #yellowmasterrace
Pobierz qqwwee - PokeVision nie działa, ale na szczęście wciąż są dobre aplikacje ( ͡º ͜ʖ͡º) ...
źródło: comment_cqmFNQBc8K47yYkB4X0wYFd14jRmOQIt.jpg
  • 34
jak dajemy żeby pokazywał skanowane miejscówki czyli te zielone kółka, to one w końcu znikną i trzeba bedzie jeszcze raz tam znacznik postawić? bo z tego co widzę to te pierwsze robią się pomarańczowe i żółte
@qqwwee: czy da sie zmniejszyc skanowany obszar? nie obchodzi mnie zbytnio co jest na drugim koncu miasta i zamiast czesciej odswiezac te koleczka obok mnie to skanuje gdzies tam dalej :x
@kajoj93: Pod logowaniem są opcje i tam jest "Scanning radius" czy jakoś tak - nie mam teraz dostępu do aplikacji, bo w pracy siedzę. Domyślnie jest na 7, zmniejsz to. Ogólnie dobrze kombinujesz, mniej kółek = częstsze odświeżanie.
@qqwwee: już ogarnąłem, dzięki :) ogólnie ostawiłem radius na 5,przy użyciu dwóch kontach obszar który mnie interesuje i całkiem zacnie to śmiga ( ͡ ͜ʖ ͡)