Wpis z mikrobloga

PokeVision nie działa, ale na szczęście wciąż są dobre aplikacje ( ͡º ͜ʖ͡º) Na plus zasługuje możliwość odpalenia na telefonie, automatyczne odświeżanie, informowanie dźwiękiem gdy pojawi się określony pokemon oraz śledzenia położenia gdy się odpali na telefonie (jeszcze nie sprawdzałem jak to działa) ( ͡ ͜ʖ ͡)

#pokemongo #tylewygrac #yellowmasterrace
qqwwee - PokeVision nie działa, ale na szczęście wciąż są dobre aplikacje ( ͡º ͜ʖ͡º) ...

źródło: comment_cqmFNQBc8K47yYkB4X0wYFd14jRmOQIt.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Drmscape: Tak, to trainer club. Osobiście nie wiem, wybrałem opcję logowania za pomocą API Google, ale i to robię na oddzielnym adresie e-mail ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej dmuchać na zimne.
  • Odpowiedz
@Fibrizzo: @Drmscape: Robiłeś API zgodnie z instrukcją? Sprawdź czy na PTC działa, jak nie to nie mam pojęcia, kontaktuj się z autorem.

U mnie też wywala taki błąd jak na screenie, ale aplikacja działa.
  • Odpowiedz
@PanAntena: Jeśli pytasz o to który plik pobrać już wyjaśniam:
PokemonGoMap-Win.exe to wersja na Windowsa
PokemonGoMap-OSX.zip to wersja na MacOS (komputery Apple)
PokemonGoMap-Lin-x64.zip to wersja na Linuxa

Pozostałe pliki cię nie interesują.
  • Odpowiedz
Testuje tą aplikację już kilka dni i działa naprawdę dobrze, złapałem już wiele poksów, jest tylko jeden problem, po około jednej godzinie aplikacje przerywa szukanie i wyrzuca błąd " Response dictionary key error" no i wtedy trzeba wrócić do domu żeby zrestartować aplikacje na laptopie. Może zna ktoś jakieś rozwiązanie żeby to ominąć?
  • Odpowiedz