Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem niezaspokojona seksualnie.

Mam 19 lat, moj niebieski ma 23. Jestem jego pierwsza dziewczyna. Nie przeszkadza mi to, nawet dobrze czulam sie z mysla ze wczesniej nikogo przede mna nie mial, bo zapamieta mnie na cale zycie i to jest calkiem urocze :) Ale wracajac do rzeczy. Jestesmy razem od pol roku. Pierwsze seksy byly po 3 miesiacach i od tamtej pory sa w miare regularne, kilka razy w tygodniu.
Tylko ze on... raczej kiepsko w nich wychodzi.
Poczatki jestem w stanie zrozumiec, bo to dla niego bylo cos nowego. Pamietam jego pierwszy raz, bardzo sie stresowal i nie bylo to zbyt fajne, ale jestem wyrozumiala.
Tylko niestety nie widze postepu. Bardzo szybko konczy, seks oralny z jego strony tez wychodzi bardzo kiepsko, wykonuje bardzo dziwne ruchy podczas seksu, a najgorsze jest to wlasnie ze bardzo szybko konczy i wlasciwie to po 5-10minutach razem z gra wstepna sie koncza seksy.
Macie jakies porady jak go "podszkolic" w seksach lub sprawic by potrafil dluzej wytrzymac? Naprawde zle sie czuje bo czuje sie niezaspokojona. Jemu tez jest troche glupio bo chyba zdaje sobie sprawe z tego ze nie idzie mu to zbyt fajnie...

#seks
#zwiazki
#rozowepaski #niebieskiepaski
#grawstepna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: moze sie chlopak stresuje? Nie wiem jakies olejki eteryczne, zagluszenie bodzcow zewnetrznych, plus niech sie skupi na Tobie - a nie na sobie. Byc moze byl zawodowym masturbatorem i seks kojarzy z ejakulacja jedynie. Plus metody jak bieganie, dystans mysli, rozmowa przy seksie, kontrola oddechu.
@AnonimoweMirkoWyznania: jest tylko i wyłącznie jedna rada: szczera rozmowa. Powiedz mu jak Ci na nim zależy, jak Cie kręci i jak Ci z nim dobrze. Powiedz mu czego oczekujesz, co Cie podnieca. Pokaż mu konkretnie gdzie i jak ma Cie lizać, powiedz, że chcesz też dojść i niech przerwie na chwile jak chce się spuścić aż ciśnienie opadnie i dopiero wtedy działa dalej. Jestem pewien, że jemu tak samo zależy na
trrrrr: Pogadaj z nim i powiedz mu jak ma to robić i potem w trakcie też go pilotuj. Nojaniemoge, to nie jest instynktowne, tego trzeba się nauczyć, a skąd on ma to umieć? Gwarantuje Ci, że nawet jak go trochę przybijesz taką rozmową to potem będzie Ci zajebiście wdzięczny, wiem po sobie.
A co do długości.. no ja akurat miałem problem w druga stronę, ale z przedłużaniem chyba jest prościej niż