Wpis z mikrobloga

Wczorajszy odzew był... OGROMNY, dlatego prezentuję wzór kubka zamówionego przez jednego z Mirków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na chwilę obecną mam ręce przepełnione robotą ale dla każdego indywidualnie znajdę czas ()
Czas oczekiwania od teraz dla kolejnych zamówień może się wydłużyć z racji tego, że czasem chciałabym spać i jeść.
TAG #kubkihannah - od dziś dla moich wpisów i dla waszych, kiedy otrzymacie kubki w łapki własne :)

#cotahannah #polandball #dobryden #dziendobry #kubek #chwalesie #heheszki
H.....a - Wczorajszy odzew był... OGROMNY, dlatego prezentuję wzór kubka zamówionego ...

źródło: comment_wPK7vqQ6lNJXmxVmTwJpo3iM3SOpPbuj.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@3Xpro: Z kolorem - nie. Po 10 myciu farba schodzi.
Malowane tylko czarnym można w zmywarce - testowane, lecz najbezpieczniej myć ręcznie.
Malowane jest to farbami do ceramiki.
@Felonious_Gru: Pamiętam o Tobie i mam już genialny projekt ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Saper9 Możesz i teraz tylko ewentualnie trzeba będzie dłużej poczekać :)
@kubabe Tylko tak jak mowisz. Cały kubek musiał by byc pokryty powłoką dlatego odpada z wiadomych względów.
A co do zmywarki. Lepiej nie myć. A jak juz to w niskiej temperaturze :) Mowa oczywiście o czarnej farbie.
  • Odpowiedz
@Kuracyja Tylko ze co innego nadruk s co innego kubek ręcznie zdobiony. Wiadomo tez, ze jak zamowisz w drukarni z pliku np 500szt to i cena inna. Tak czy siak ja nie rozumiem takiego porownania kubka z masowej produkcji to kilku szt kubków ręcznie zdobionych. Ale kazdy ma swoje zdanie :)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: malowałam kubki na rocznicę ślubu moich rodziców. Kupiłam takie pisaki do malowania ceramiki, po namalowaniu wypala się w piekarniku :) myjemy namiętnie w zmywarce już jakiś czas i nic nie schodzi, elegancko się trzyma. No i pisaki chyba wygodniejsze.
  • Odpowiedz