Wpis z mikrobloga

@Hattrick: ROMu mi więcej nie potrzeba a ten dodatkowy gb pamięci się przyda? Niby ramu nigdy nie za dużo ale czy jest sens dopłacać ok 150zł do tego?
@malas1: A nie lepiej brać tego ze względu na Snapdragona 808?
@dusq1: Szczerze to sam mam dylemat czy brać 2gb czy 3gb RAMu. Kiedy ta różnica jest widoczna tak naprawdę? Zwłaszcza dla użytkowników którzy nie używają zbyt wielu apek.
@Hattrick: Zamówiłem tego 2/16. Obejrzałem różne materiały i nie widziałem różnicy w wydajności. Raczej nie będę grać na raz w Pokemony, słuchać muzyki i przeglądać youtuba wiec więcej nie jest mi potrzebne ;) Biore z kurierem. Wiesz może ile to tak idzie?
@dusq1: Też oglądałem na YT filmiki i różnice są znikome. Sam nie zamawiałem jeszcze nic od Goldiego, ale skoro wziąłeś DHL to myślę że z 10 roboczych maks. Pytanie czy ci VATu nie dojebią :/
@malas1: Wziąłem DHL bo nie chcę mieć loterii. Tobie szło 13 dni, a komuś innemu moze iść 23. Z moim szczęściem raczej to drugie ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie ma już ubezpieczenia od Vatu?
w sellers shipping method masz pewność że nie będziesz miał VATu, z tego co czytałem w DHLu to raczej pewne.
DHLem też Ci może iść 23 dni ;)
@malas1: On nie ma sellers shiping method. Jest albo Aliexpress standard shipping albo DHL. Jak to DHL 23 dni? Wiem że napisane jest 8-15 ale raczej myślałem o tej pierwszej wartosci jak drugiej
wysyłka z chin to zawsze jakaś ruletka, jeżeli chodzi o czas dostawy. Goldway ma często różne aukcje tych samych telefonów, więc na innej mógłby już być sellers shipping method
@dusq1 ja na Twoim miejscu bym zrobił.
sellers shippings method na bank nie ma VATu, a do tego, po Chinach idzie sf-express, a potem już dpd. Ja byłem zadowolony z tej metody :)
I tak teraz patrzę, troszeczkę Cię okłamałem z tymi 13 dniami. Wysłał mi paczkę w poniedziałek, była w czwartek za tydzień :)