Wpis z mikrobloga

Jako że "powrót Taty" wydaje się być bliski naszło mnie na przemyślenia i wspominki.

Jak wy poznaliście Wonzia? Jak to się stało, że zaczęliście go oglądać?

U mnie było tak: Dosyć niedawno, bo jakieś 2 lata temu spokojnie sobie mirkowałem, nie pamiętam co dokładnie komentowałem, ale na pewno cisnąłem po wykopkach za jakąś standardową tutejszą głupotę. Po jakimś czasie sprawdzałem mój stan plusów i zauważyłem, ze komentarz ten zaplusował nie kto inny jak nasz @Wonziu . Kojarzyłem, że jest kimś znanym tutaj więc sprawdziłem dokładnie kto to taki. Obejrzałem parę materiałów (w tym ten słynny z myciem naczyń w recenzji Hot Wheels) i mimo, że na początku mnie nie porwał to to czułem się mocno zbudowany plusem od kogoś tak znaczącego jak Mistrz, więc śledziłem jego poczynania. Niestety wpis z moim komentarzem-relikwią został usunięty, więc nie mogłem go sobie wydrukować ani oprawić w ramkę :/ Z tego co pamiętam to zacząłem oglądać regularnie z chwilą premiery Wiedźmina 3, lecz zapał jakoś szybko mi się wyczerpał po tym jak opuściłem kilka strimów. Generalnie jestem bardziej frajerem z tuby niż prawilniakiem, a prawdziwą wartość Wonzia doceniłem dopiero po jego odejściu. Wtedy nadrobił sporo zaległości i potrafiłem spędzić cały dzień oglądając jak Maciek gra w Cities Skylines (niestety mało tego znalazłem na tubie) czy jak parzy herbatę (dzięki niemu wychodzi mi to teraz dużo lepiej).

Mam nadzieję że Wonziu wróci a wtedy będę go oglądał kiedy to tylko możliwe. O żadnym "pluciu w twarz" nie może być mowy, bo przecież Makuła robił to czysto charytatywnie i nikt z nas mu za to nie płacił (choć robiłbym to chętnie). Fakt, że mógłby chociaż napisać "o co cho" a nie tak trzymać w niepewności, bo mimo, że pretensji do niego nie mam, to się trochę o niego martwię (może ma jakieś problemy?). Parafrazując Stonogę, mógłby mi nawet nasrać na głowę, a nie przestanę go lubić i szanować, co dopiero gdyby mi faktycznie napluł w twarz.


#wonziu
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja oglądałem jeszcze Maćka jak pracował w gryonline i tvgry, potem na gaminatorze (świetna seria doom starców, kontynuacja tej z tvgry). Potem zaczął streamowac na justin.tv (obecnie twitch). Jestem z Maćkiem od początków jego "internetowej kariery".

Od Maćka dowiedziałem się o istnieniu wykopu, czasem na streamach mówił, że coś "widział na wypoku".
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: Ja Makułę "poznałem" gdzieś w początkach istnienia kanału na Tubie.

Poza tym zarzuty o "plucie w twarz" są śmieszne, bo Wonziu i tak robił strimy jak mu się chciało. Ani my ani tym bardziej on do niczego zobowiązany nie był.
  • Odpowiedz
Kiedy to było z tym tvgry ?


@Bury_Zenek: Może być nawet już z 7-8 lat, gryonline i materiały w formie pisanej to już pewnie z 10 lat, albo i więcej.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: Pamiętam go troszke z TV Gry, potem zaczął tworzyć na YT. W sumie brakuje mi troche jego materiałów z napracowaniem na pierwszym kanale (np. ten o Bioshoch Infinite to majstersztyk mimo że nie ze wszystkim się zgadzam :P)
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: pamiętam jak pokazywał na yt materiał z minekrafta wersji pre alpha 0.1, kiedy jeszcze nikt o tym nie słyszał. Budował jakieś kolejki pod ziemią, i komentował: "no fajne, fajne, może coś będzie z tej produkcji, zobaczymy". :D
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: początki od tvgry. Potem jak odszedł jakaś przerwa. Potem znalazłem jakiego kanał na yt znowu przerwy trochę no i jak zaczął strimy i od tego czasu się go ogląda. Będzie już parę ładnych lat
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: Pamiętam jak dzisiaj oglądałem minecrafta u CTSG i jakoś natrafiłem na "walkę z nałogiem" Macieja i tak zaczęła się ta piękna przygoda. Strumyki regularnie zacząłem oglądać od Beyond dwie dusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A jak dokładnie trafiliście np. na tvgry


@Bury_Zenek: Zanim powstało tvgry, było same gryonline (wtedy się to nazywało "GOL"). Jestem na golu od samego początku, konto mam z 2003r i cały czas mam aktywne (głównie trolluję pcmr), nie pamiętam jak trafiłem na tą stronkę.
  • Odpowiedz
@Bury_Zenek: z twitcha A.D 2012, było "o kurde ale gość ma głos" :d I nie wiem czemu ale kojarzył mi się że to mandzio (blee). Plus oczywiście sarkazmy i beka cały czas z grania. Podzieliłem się tym ze znajomymi i tak trwamy przy Ojcu >D
  • Odpowiedz