Wpis z mikrobloga

#blackberry
Ej Mireczki,
jak zapatrujecie się na nowe BB DTEK50 ? Troszkę nie pasuje mi ten android, bo jakoś nigdy nie byłem za andoridem (od zawsze nokia na Symbianie a potem Lumia na WP). Jakie macie opinie ? Gdyby ktoś nie znał:
Muci3k - #blackberry
Ej Mireczki,
jak zapatrujecie się na nowe BB DTEK50 ? Troszkę ...
  • 17
@Invar: chwaliłem sobie WP za prostotę i to, że jak klikałem jakiś kafelek to nie musiałem czekać 30s zanim się odpali jak w androidzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tak naprawdę dopiero od niedawna korzystam z takich aplikacji jak Snapchat, Instagram i inne social gówna. Na WP nie było mi to potrzebne po prostu. Zresztą moja L925 z 30GB pamięci i spoko aparatem dzwoniła i pisała SMS'y bez
@Muci3k: Tylko, że w Androidzie nie ma kafelek to jak one się niby otwierały 30 sekund? Mam Z3 i nigdy nie widziałem sekundy zacięcia. To już drugi egzemplarz i chwalę sobie go za szybkość. Kupisz coś dobrego i czystego - tj. nic od Samsunga czy innych producentów co wrzucają śmieciowe aplikacje - to będziesz jeszcze bardziej zadowolony.
jak zapatrujecie się na nowe BB DTEK50 ?


@Muci3k: Meh, nie wiem co telefon ma do zaoferowania od Blackberry. Wszystkie ficzery z BBOS to słaba kalka, niemniej jak ktoś potrzebuje mieć na Androidzie to idzie wgrać do każdego innego telefonu z robocikiem.
Tylko, że w Androidzie nie ma kafelek to jak one się niby otwierały 30 sekund?


@Invar: naprawde... no nie mogę. Człowieku. Dobrze. Oczywiście wiem, że w andoridzie nie ma kafelek (!sic), natomiast korzystanie z niego to jak zjazd gołą dupą po papierze ściernym do miski z solą. Proszę cie. Każde kliknięcie w aplikację to męka i katorga. Czekanie. Zacinanie. ROMowanie. Kombinację. Jednym słowem nie dla mnie :) jeżeli twoja Z3 -
@Invar: Bardziej bym powiedział na Alfe Romeo. Połowa nie dział... Telefon mam z WP, kupiłem sobie tablet a Andkiem żeby sobie czasami zagrać na kiblu w coś. No i niestety, połowa aplikacji które ściągam nie działa. A to się wysypują non stop, a to się nie da zainstalować albo zaloogować. Fakt jest dużo aplikacji, ale niestety w jest muł w którym szukasz pereł.
@mm_mm: Jest różnica między tabletem za 1,5k a telefonem za 3k. Wystarczy wiedzieć co kupić a gównatablet od Samsunga można o kant duży rozbić. Z resztą jak prawie wszystkie tableciki robione by zrobić i mieć w portfolio co zaoferować.
Najlepszy tablet jak dotąd zrobiło Sony.
@Invar: Polecam kup najtaszy tablet albo telefon z WP, to zrozumiesz, że da się zrobić taki system który działa normalnie i nie wysypuje błędów. Widzę, że jesteś jakimś fanboyem androida więc szkoda dyskusji bo i tak nie przyjmiesz argumentów.